Úterý 23.leden 2018

Poslední aktualizace22.01.2018 09:21

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura

Kultura

Náchodský SWING uvede Čtyřlístek

ctyrKulturní sezóna Náchodský SWING uvádí pokračuje už tento měsíc. Ve čtvrtek 11. ledna přijedou do Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě s chytrou a vtipnou inscenací Čtyřlístek členové souboru královéhradeckého Klicperova divadla.

ZUŠ dokázala vybrat statisíce na vybavení sálu

zusssslechZákladní umělecká škola v Polici nad Metují vybrala díky své trefně pojaté kampani ZUŠlechťujemeZUŠ částku 550 354 korun na portálu hithit.com za 45 dní. Žáci školy budou moci díky 242 přispěvatelům využívat plnohodnotné a moderní vybavení nového koncertního sálu.

Dá se Kamila Nývltová na novou kariéru?

1 IMG 0121Nástěnný kalendář se stylovými a svůdnými fotografiemi Kamily Nývltové z egyptské destinace Marsá Alam je v prodeji teprve pár dní a zpěvačce už se hrnou nejen objednávky, ale také modelingové nabídky. Kdyby Kamilu přestalo bavit zpívání, snadno by se uživila i jako profesionální modelka.

Král rock and rollu žije! Vystoupí v jaroměřském divadle

elvisvostravěV letošním roce si připomínáme čtyřicáté výročí úmrtí jedné z největších ikon světové hudby Elvise Aarona Presleye. Snad žádný jiný člověk nezanechal ve svém oboru tak nesmazatelnou stopu jako on. Během své kariéry vydal na 150 alb, natočil více než 700 skladeb, je držitelem 14 cen Grammy a vyprodal více než 600 koncertů v Las Vegas.

Rtyňská hudební událost podzimu se blíží

dusTV pátek 20. října 2017 se ve hale Orlovna ve Rtyni v Podkrkonoší uskuteční kulturní událost podzimu, hudebně taneční akce s názvem Dušičkový festival.

Brněnská MUSICA DA CAMERA zahájí advent v České Skalici

lenkaPrvní adventní neděli 3. prosince mimořádně od 19:30 hodin přivítáme v maloskalickém kostele Nanebevzetí Panny Marie brněnský vokálně-instrumentální soubor MUSICA DA CAMERA, sdružující zpěváky, kteří se intenzivně věnují komornímu ansámblovému zpěvu.

Roztančený podzim s Novoměstskou filharmonií

filhVelký sál českoskalické sokolovy rozezní v neděli 19. listopadu od 17 hodin hudební nástroje Novoměstské filharmonie a jejího hosta, Chrudimské komorní filharmonie.

Hudební festival Nasajem s Masajem opět podpoří školu v Africe

masajV sobotu 14. října se bude sokolovna otřásat (nejen) v afrických rytmech.

Divadelníci chystají nové premiéry, v Novém Městě nad Metují obnovují soubor

tylOblíbené amatérské soubory pilně zkouší nová představení. Na premiéry se diváci mohou těšit už v říjnu a listopadu.

Strana 1 z 40

Doporučujeme

Smlouva o spolupráci mezi Oblastní nemocnicí Náchod a Vysokou školou fyzioterapie se sídlem ve Vratislavi podepsána

20161121 134641 m

Za účasti starosty Náchoda Jana Birke byla v pondělí 21. listopadu 2016 v budově Městského úřadu Náchod podepsána Smlouva o vzájemné spolupráci, inovování a zdokonalování efektivity vzdělávání pro potřeby současného trhu práce mezi Oblastní nemocnicí v Náchodě a Vysokou školou fyzioterapie se sídlem ve Vratislavi. Smlouvu podepsali předseda představenstva Oblastní nemocnice Náchod Ing. Zbyněk Chotěborský a Dr. Andrzej Bugajski, prorektor Vysoké školy fyzioterapie ve Vratislavi...celý článek

 

Poslední komentáře