Neděle 19.listopad 2017

Poslední aktualizace18.11.2017 04:33

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura

Kultura

Dá se Kamila Nývltová na novou kariéru?

1 IMG 0121Nástěnný kalendář se stylovými a svůdnými fotografiemi Kamily Nývltové z egyptské destinace Marsá Alam je v prodeji teprve pár dní a zpěvačce už se hrnou nejen objednávky, ale také modelingové nabídky. Kdyby Kamilu přestalo bavit zpívání, snadno by se uživila i jako profesionální modelka.

Král rock and rollu žije! Vystoupí v jaroměřském divadle

elvisvostravěV letošním roce si připomínáme čtyřicáté výročí úmrtí jedné z největších ikon světové hudby Elvise Aarona Presleye. Snad žádný jiný člověk nezanechal ve svém oboru tak nesmazatelnou stopu jako on. Během své kariéry vydal na 150 alb, natočil více než 700 skladeb, je držitelem 14 cen Grammy a vyprodal více než 600 koncertů v Las Vegas.

Rtyňská hudební událost podzimu se blíží

dusTV pátek 20. října 2017 se ve hale Orlovna ve Rtyni v Podkrkonoší uskuteční kulturní událost podzimu, hudebně taneční akce s názvem Dušičkový festival.

Brněnská MUSICA DA CAMERA zahájí advent v České Skalici

lenkaPrvní adventní neděli 3. prosince mimořádně od 19:30 hodin přivítáme v maloskalickém kostele Nanebevzetí Panny Marie brněnský vokálně-instrumentální soubor MUSICA DA CAMERA, sdružující zpěváky, kteří se intenzivně věnují komornímu ansámblovému zpěvu.

Roztančený podzim s Novoměstskou filharmonií

filhVelký sál českoskalické sokolovy rozezní v neděli 19. listopadu od 17 hodin hudební nástroje Novoměstské filharmonie a jejího hosta, Chrudimské komorní filharmonie.

Hudební festival Nasajem s Masajem opět podpoří školu v Africe

masajV sobotu 14. října se bude sokolovna otřásat (nejen) v afrických rytmech.

Divadelníci chystají nové premiéry, v Novém Městě nad Metují obnovují soubor

tylOblíbené amatérské soubory pilně zkouší nová představení. Na premiéry se diváci mohou těšit už v říjnu a listopadu.

Zámek chystá pohádkové prohlídky, Strašidlení i koncert klasické hudby

zammZámek v Novém Městě nad Metují ani s příchodem podzimu nezavírá své brány. V říjnu bude otevřen o víkendech a státním svátku, a to od 10 do 16 hodin. Přístupný je první prohlídkový okruh Zámecké interiéry, věž Máselnice i zahrada. Druhý prohlídkový okruh Od půdy po sklep bude možné navštívit pouze po předchozí objednávce pro nejméně deset osob.

Galerie výtvarného umění v Náchodě vyhlásila 11. ročník výtvarné soutěže Naše galerie pro občany Náchodska

galerieGalerie výtvarného umění v Náchodě vyhlásila 11. ročník výtvarné soutěže Naše galerie pro občany Náchodska. Letošní téma je Putování, ...poutnictví, svatá místa, chůze, Karel Hynek Mácha, cestovní deníky, paměť krajiny, cesty,...

Strana 1 z 40

Doporučujeme

Smlouva o spolupráci mezi Oblastní nemocnicí Náchod a Vysokou školou fyzioterapie se sídlem ve Vratislavi podepsána

20161121 134641 m

Za účasti starosty Náchoda Jana Birke byla v pondělí 21. listopadu 2016 v budově Městského úřadu Náchod podepsána Smlouva o vzájemné spolupráci, inovování a zdokonalování efektivity vzdělávání pro potřeby současného trhu práce mezi Oblastní nemocnicí v Náchodě a Vysokou školou fyzioterapie se sídlem ve Vratislavi. Smlouvu podepsali předseda představenstva Oblastní nemocnice Náchod Ing. Zbyněk Chotěborský a Dr. Andrzej Bugajski, prorektor Vysoké školy fyzioterapie ve Vratislavi...celý článek

 

Poslední komentáře