Pondělí 18.únor 2019

Poslední aktualizace19.02.2019 04:46

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Ostatní kultura Únor ve Vile Čerych nabídne přednášky a výstavu

Únor ve Vile Čerych nabídne přednášky a výstavu

seznam článků
Únor ve Vile Čerych nabídne přednášky a výstavu
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Všechny strany

vilaZima ve Vile Čerych je zajímavá především svou neopakovatelnou atmosférou. Sníh a mráz dokážou kouzla! Proto vás zveme k návštěvě naší zasněžené zahrady, po níž se můžete zahřát přímo v interiéru Vily na některé z našich akcí.

V pondělí 18. února od 17 hodin nás znovu navštíví paní Kateřina Voňková. Na svou cestopisnou přednášku o Černé Hoře z ledna naváže dalším vyprávěním, tentokrát o Slovinsku. Zaměří se především na pohoří Karavanky, které se nachází na hranici mezi Rakouskem a Slovinskem a s délkou 120 km patří mezi nejdelší pohoří Evropy. Vstupné je 60 Kč.

Poutavé povídání o mezilidských vztazích nás čeká v úterý 26. února od 17 hodin. Pan Josef Vít se zaměří na to, jak nás vztahy učí poznat sami sebe. Zodpoví otázky, které vás budou zajímat, a naučí vás, jak se v této oblasti orientovat a být si svým jednáním jistější. Vstupné je 60 Kč.

Po delší době bude Vila Čerych hostit další výstavu. Tentokrát se jedná o průřez tvorbou Hany Koblížkové-Šálové, která je členkou AMAG, z.s., tedy Ateliéru malířů a grafiků. Vernisáž proběhne v pátek 1. března od 17 hodin. Doprovodný program zajistí žáci z pobočky ZUŠ B. Smetany Nové Město nad Metují v České Skalici. Výstava obrazů potrvá do 21. března a přijít si ji prohlédnout můžete vždy v pondělí, úterý, čtvrtek a v pátek od 8 do 15 hodin nebo ve středu od 8 do 16 hod. O víkendech výstava dostupná nebude.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Situace s odpadovým hospodářstvím v Trutnově

Situace s odpadovým hospodářstvím v Trutnově

Přestože množství vytříděného odpadu v Trutnově neustále roste, pot&yacu...

Bilance činnosti Ligy proti rakovině Náchod v roce 2018

Bilance činnosti Ligy proti rakovině Náchod v roce 2018

Každoročně na konci předchozího roku hodnotí svou celoroční činnost Liga proti ...

Výbuch v panelovém domě v Náchodě

Výbuch v panelovém domě v Náchodě

Ve čtvrtek 14. února 2019 krátce před půl třetí odpoledne policisté spol...

Trutnov má zrekonstruované turistické centrum

Trutnov má zrekonstruované turistické centrum

Turistické informační centrum Trutnov na Krakonošově náměstí je p...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře