Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport

Sport

Běh Babiččiným údolím – otevřený závod pro celou rodinu

krajacDruhou dubnovou neděli nezářilo v Babiččině údolí jenom teplé jarní sluníčko, ale i radostné a spokojené tváře malých i velkých závodníků, kteří dorazili do Ratibořic na Běh Babiččiným údolím. Díky partnerské spolupráci Místní akční skupiny Mezi Úpou a Metují, Města Česká Skalice a Sportovního klubu Nové Město nad Metují se v Ratibořicích úspěšně uskutečnil již 5. ročník tohoto sportovního zápolení.

Krajští radní schválili trvalé záštity významným sportovním akcím

zastity web 2Královéhradecký kraj podporuje tradiční sportovní události. Rada kraje schválila seznam osmi trvalých záštit a rozšířila ho o další dvě zcela nové významné sportovní akce. O výši finančních příspěvků na dané akce bude krajská rada jednat v průběhu tohoto roku.

Akce "Pojď hrát hokej" v Náchodě

5786V úterý 23. ledna 2018 proběhla na Zimním stadionu v Náchodě akce Týden hokeje v rámci projektu "Pojď hrát hokej". Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4-8 let a jejich rodiče.

Náchodské krasobruslařky závodily ve 4. ročníku Poděbradského ledového srdce

5781Svoji premiéru zvládla Klára Wilson a předvedla svoji první volnou jízdu v kategorii Cvrček 1 soutěže Bruslička. Ta je určena začínajícím bruslařům. V kategorii přípravka do 9 let závodila Natálie Rejtharová. Jí premiéra ve volné jízdě čeká v dalším závodě. Obě dívky získaly shodně 9. místo. V soutěži Brusličky Benjamín 1 se dařilo Natálii Hrábkové, která obsadila 5. místo. Na stupně vítězů zamířila Karolína Ryšavá, která získala 2. místo.

Traťový rekord novoročního běhu v Červeném Kostelci opět nepadl

dsc 0284 high jpegK první lednové sobotě v Červeném Kostelci už dvaačtyřicet let neodmyslitelně patří silniční novoroční běh. V letošním roce se v téměř jarním počasí postavilo na start pětašedesát běžců. Start byl tradičně u základní školy v Horním Kostelci.

Nejlepšími běžci 1. ročníku běžeckého seriálu PRIMÁTOR CUP jsou Táňa Metelková a Dominik Sádlo

PrimatorCup vyhlaseni 11První ročník běžeckých závodů PRIMÁTOR CUP, kterým byl pivovar PRIMÁTOR a.s. generálním partnerem je úspěšně za námi. V pátek 3. listopadu se v návštěvnickém centru pivovaru setkali nejlepší běžci s organizátory jednotlivých běhů a partnery seriálu na závěrečném slavnostním vyhodnocení.

Běh do zámeckých schodů proběhl již 19. ročníkem

5698 201959209Běh do zámeckých schodů - o pohár starosty města Náchoda již po devatenácté prověřil schopnost mladé generace čelit pomyslné výzvě, když široko daleko není žádný eskalátor, ale pouze a jen obyčejné schody.

Strana 1 z 41

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek