Úterý 23.leden 2018

Poslední aktualizace22.01.2018 09:21

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park

Hyde Park

Listopadový SWING slaví desáté narozeniny, Osobností je jeho zakladatel Daniel Šafr

Email Tisk PDF

swTČasopis Náchodský SWING pro vás vychází už deset let. Přesně deset let vás informujeme o novinkách, událostech a osobnostech regionu, lákáme za kulturou i do přírody a upozorňujeme na význam zdejšího krásného a kulturního kraje.

Muž roku Matyáš Hložek převzal Toyotu

Email Tisk PDF

FRH 9026Přesně tři týdny po získání titulu Muž roku 2017 převzal Matyáš Hložek od jednoho z generálních sponzorů soutěže Autostylu Trutnov hlavní cenu. Po celý rok se bude nejkrásnější muž České republiky prohánět v supermoderní Toyotě v ceně téměř jednoho milionu korun.

Pivo teklo proudem, muzika hrála a návštěvníky neodradil liják ani výpadek proudu

Email Tisk PDF

pi1V sobotu 15. července se v Náchodě konala největší událost letních prázdnin. Šestý ročník oblíbeného Pivobraní sice poznamenala nepřízeň počasí v podobě chladného dne, intenzivního deště a následné půlhodiny bez elektřiny, i přesto si cestu na Masarykovo náměstí našly tisíce lidí. Ti mohli ochutnávat a porovnávat tekutý chléb z píp sedmnácti pivovarů a minipivovarů. Pil se pěnivý mok tradičních i téměř neznámých značek jako například Létající chroust, Lounský Žejdlík nebo Raven.

Náchodské Pivobraní láká na 18 pivních značek, Báru Polákovou, Michala Hrůzu, UDG a Komunál

Email Tisk PDF

pivo1Největší událost letních prázdnin v Náchodě vypukne v sobotu 15. července. Oblíbená akce nejen pro milovníky piva, ale i dobré muziky, přátelských setkání a skvělé atmosféry začne na Masarykově náměstí v pravé poledne a užijí si ji všechny generace.

Známe finalistky BATIST Nej sestřičky 2017!

Email Tisk PDF

FIL 8048O zdravotních sestřičkách se často říká, že jsou to andělé. BATIST Nej sestřička je tedy soutěž těch nejlepších andělů českých zdravotnických a sociálních zařízení. Cílem je vybrat nejlepší zdravotní sestru z odborného hlediska i z pohledu lidského. Zdravotní sestřičky, které se do finále probojovaly, přijely z celé České republiky a mezi ně dorazila i řada osobností. Do soutěže se letos přihlásilo celkem 541 sestřiček z různých nemocnic po celé České republice.

Končinské události 1942 - Libuše volá Londýn

Email Tisk PDF

londMěsto Červený Kostelec, Rota Nazdar, Spolek vojenské historie T-S 20 Pláň, Vás zvou na jedinečnou vzpomínkovou akci Libuše volá Londýn. Akce se koná u příležitosti 75. výročí působení paravýsadku SILVER A ve východních Čechách a současně má za cíl připomenout místní odbjovou skupinu S 21 B, která poskytla útočiště radiotelegrafistovi Jiřímu Potůčkovi v jeho posledních dnech života.

Novoměstský zámek zve na výstavu prvorepublikového cukrárenství

Email Tisk PDF

zammmeV pátek 2. června v 16 hodin se na zámku v Novém Městě nad Metují uskuteční vernišáž výstavy s názvem Historické cukrárny aneb Sladký život našich prarodičů. Letní retro výstava, kterou bude možné navštívit až do 3. září, připomene věhlas československých cukráren v období první republiky.

Muž roku 2017 představil své finalisty. Je mezi nimi i David Jaček z Nového Města nad Metují

Email Tisk PDF

FIL 5730I letos proběhne soutěž o nejkrásnějšího českého muže - Muž roku. Organizátor David Novotný a agentura CAST ME Praha představili v oblíbeném podniku v centru Cafe Cafe v Praze dvanáct finalistů, kteří se v srpnu v Náchodě utkají o tento titul. O vítězi se rozhodne 25. srpna v Beránku v Náchodě.

Obůrka Klopotov má opět svého jelena Matěje

Email Tisk PDF

17855206 1279671008813335 9166319394775461305 oDo historie Obůrky Klopotov v Novém Městě nad Metují se 11. duben zapíše jako den, kdy se vrátil majestátní jelen Matěj. V loňském roce byl totiž oblíbený jelen Matěj utracen po komplikované zlomenině zadní nohy.

Strana 1 z 23

Doporučujeme

Smlouva o spolupráci mezi Oblastní nemocnicí Náchod a Vysokou školou fyzioterapie se sídlem ve Vratislavi podepsána

20161121 134641 m

Za účasti starosty Náchoda Jana Birke byla v pondělí 21. listopadu 2016 v budově Městského úřadu Náchod podepsána Smlouva o vzájemné spolupráci, inovování a zdokonalování efektivity vzdělávání pro potřeby současného trhu práce mezi Oblastní nemocnicí v Náchodě a Vysokou školou fyzioterapie se sídlem ve Vratislavi. Smlouvu podepsali předseda představenstva Oblastní nemocnice Náchod Ing. Zbyněk Chotěborský a Dr. Andrzej Bugajski, prorektor Vysoké školy fyzioterapie ve Vratislavi...celý článek

 

Poslední komentáře