Sobota 20.duben 2019

Poslední aktualizace19.04.2019 04:28

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Hudba Osobnosti českého showbyznysu stráví léto s dětmi a mladými lidmi na táboře

Osobnosti českého showbyznysu stráví léto s dětmi a mladými lidmi na táboře

seznam článků
Osobnosti českého showbyznysu stráví léto s dětmi a mladými lidmi na táboře
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Strana 12
Všechny strany

Cvičné rozhovory na kameru

Oblíbená pěvecká soutěž pro začínající zpěváky ČESKO ZPÍVÁ, která má za sebou již 12. úspěšných ročníků a jejíž patronka je sólová a muzikálová zpěvačka Kamila Nývltová, představila letošní novinku a to CAMP 2019. Hudebně a tanečně vzdělávací tábor pro děti a mladé lidi ve věku od 10 do 26 let.

"Myšlenka na camp nás napadla právě při organizaci soutěže Česko zpívá, která podporuje pěvecký talent, soutěžící při ní získají cenné zkušenosti a setkají se s osobnostmi českého showbyznysu. Chtěli jsme vytvořit projekt, kde bychom se mohli mladým zpěvákům ještě více věnovat a pracovat s nimi, rozvinout nadání, vyzdvihnout jejich silné stránky, upozornit na zbytečné chyby apod., a tak vznikl nápad na letní camp," prozradila zpěvačka Kamila Nývltová.

Camp se uskuteční 7. – 13. července 2019 v Pensionu Radvanice v krásném prostředí Jestřebích hor ve východních Čechách. Účastníky čeká týden plný aktivit ale i zábavy: pěvecké a hudební workshopy (technika zpěvu, interpretace, přednes, práce s mikrofonem, rytmická cvičení, bubenický workshop), hodiny tance, kurz líčení, sportovní tréninky, kurz komunikace včetně cvičných rozhovorů na kameru, profesionální focení, zážitkové a interaktivní hry, … Vše vyvrcholí závěrečným koncertem, který proběhne 13. července ve Společenském centru UFFO v rámci akce Trutnovské hudební léto.

"Workshopy a kurzy povedou odborníci a osobnosti z českého showbyznysu. Jsem moc ráda, že naši nabídku stát se součástí campu a předat zkušenosti mladým talentům přijala mimo jiných zpěvačka Renata Drössler, profesionální tanečnice Daniela Lebedová Křehlová, hudební skladatel Tomáš Živor, bubeník a perkusista Stanislav Vít, producent Milan Herman, make-up artist Marta Šantorová Rajohnson, moderátorka Hitrádia Černá Hora Martina Adamů," vyjmenovává Kamila.

V závěru Kamila dodává: "Už se moc těším. Bude to týden hudby, zpěvu a taneční zábavy! A samozřejmě zbude čas i na odpočinek a zábavné hry, abychom se všichni skamarádili a vládla skvělá pohodová atmosféra. Takže pokud hledáte skvělý plán na prázdniny, máme pro vás tento tip."

Kamila se aktuálně věnuje kromě příprav na camp své sólové dráze. V polovině března představila nový singl a videoklip k písni "Sedmnáct". Hudbu složil Josef Vojtek (frontman skupiny Kabát), text napsala Patricie Fuxová a režie klipu se ujal Václav Noid Bárta. V klipu si zahrál také bývalý fotbalista Marek Jankulovski.

Pořadatelem campu je spolek TŠ Bonifác, z. s., který za dobu své 24leté existence úspěšně zrealizoval již celou řadu volnočasových, táborových i mezinárodních projektů pro děti a mládež.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Babiččino údolí již po jedenácté ožije Ovčáckými slavnostmi

Babiččino údolí již po jedenácté ožije Ovčáckými slavnostmi

Blíží se konec dubna a s ním tradiční Den Země v Babiččině údol&i...

Dostavba Malých lázní v Bělovsi vstupuje do své finální etapy

Dostavba Malých lázní v Bělovsi vstupuje do své finální etapy

V pondělí odpoledne podepsal starosta Náchoda Jan Birke a jednatel společnosti Průmsta...

Náchodské MŠ nabídnou místa pro děti zaměstnanců nemocnice

Náchodské MŠ nabídnou místa pro děti zaměstnanců nemocnice

V tomto týdnu se uskutečnilo jednání na odboru školství Městsk&ea...

Trutnovští běžkaři mají nové zázemí

Trutnovští běžkaři mají nové zázemí

Trutnovští běžkaři se dočkali zcela nového a moderního zázem&iacu...

Podpořte 15. května již 23. ročník Květinového dne!

Podpořte 15. května již 23. ročník Květinového dne!

Také v tomto roce se uskuteční jako součást mezinárodní kampaně p...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře