Neděle 19.listopad 2017

Poslední aktualizace18.11.2017 04:33

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy

Zprávy

Královéhradecký kraj a Zakarpatská Ukrajina uzavřely partnerství

Email Tisk PDF

DSC 9614Partnerství mezi Královéhradeckým krajem a ukrajinskou Zakarpatskou oblastí je oficiální. Memorandum o spolupráci v úterý podepsal hejtman Jiří Štěpán společně s předsedou Zakarpatské oblastní rady Mikhajlem Rivisem. K podpisu došlo v krajském sídle. Setkání se zúčastnil i velvyslanec Ukrajiny Jevhen Perebyjnis.

Ve Velké Jesenici se převrátil kamion

Email Tisk PDF

Profesionální hasiči z Jaroměře a dobrovolní hasiči z Nového Města nad Metují zasahovali
u převráceného kamionu na bok ve Velké Jesenici.

Nemocnice v Náchodě prošla auditem. Jeho výsledky podporují změny ve fungování krajského zdravotnictví

Email Tisk PDF

nemocnice nachod 3Hospodaření Oblastní nemocnice Náchod a.s., která je největší nemocnicí Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje a která se potýká s neuspokojivými ekonomickými výsledky, prověřil externí audit. Zároveň se hodnotily interně i další procesy, jako např. směrnice, zadávání veřejných zakázek, účetnictví, vedení zásob anebo oblast personální. Na základě výstupů provede vedení nemocnice některé změny a racionalizační opatření uvnitř organizace. Závěry auditorů směřují také k přehodnocení financování zdravotnictví v kraji a struktury a rozsahu poskytované péče.

Uchazeči podali tři nabídky na dostavbu náchodské nemocnice

Email Tisk PDF

DSC 2533Obálky s nabídkami, které podali uchazeči o zakázku "Oblastní nemocnice Náchod – I. etapa modernizace a dostavby", se v pondělí dopoledne otevíraly v Brně. Sešly se celkem tři nabídky, které budou nejdříve vyhodnoceny podle kritérií a následně posouzeny z hlediska splnění podmínek účasti, z hlediska splnění zadávacích podmínek a z hlediska mimořádně nízké nabídkové ceny.

Ve čtvrtek skončí objížďka Náchoda pro nákladní dopravu vedoucí Trutnovem

Email Tisk PDF

trurrrNa jaře 2016 začaly v Náchodě opravy hlavního průtahu městem vedoucím na polské hranice. Z tohoto důvodu vedla objížďka pro nákladní dopravu přes Trutnov. Ta se skoro po dvou letech chýlí ke konci. Trutnov si tak oddychne od náporu kamionů.

Rekonstrukce ON Náchod: Obálky se otevřou v pondělí v Brně

Email Tisk PDF

nemnachDatum 13. listopadu je stěžejní pro všechny uchazeče o veřejnou zakázku "Oblastní nemocnice Náchod – I. etapa modernizace a dostavby". V tento den v 10 hodin a 10 minut otevře komise obálky se všemi podanými nabídkami. Lhůta pro jejich odevzdání končí 13. listopadu v 10 hodin.

Rekonstrukce trutnovského areálu Na Nivách může začít

Email Tisk PDF

Očekávaná rekonstrukce a dostavba areálu Na Nivách, kde bude sídlit Středisko volného času Trutnov, může začít. Minulý týden byla podepsána smlouva mezi městem Trutnov a dodavatelem stavby společností BAK stavební společnost, a. s. Práce začnou během letošního listopadu. Město do střediska investuje 197 milionů korun.

Kdo viděl nehodu cyklistky v Náchodě? Policie hledá řidiče auta a svědky

Email Tisk PDF

znnnakkPolicie České republiky žádá veřejnost o pomoc při pátrání po řidiči vozidla, který by mohl pomoci při objasnění dopravní nehody cyklistky. Nehoda se stala v sobotu 4. listopadu 2017 v 17:30 hodin v Náchodě na křižovatce silnic v místech zvaných Na Brance.

Ve Dvoře Králové nad Labem shořela během noci tři vozidla. Řádil žhář

Email Tisk PDF

Rušnou noc měli královédvorští profesionální hasiči. Během dnešní noci likvidovali hned tři požáry vozidel. V jednom případě se jednalo o osobní automobil, dvakrát hořela dodávka. Všechny tři požáry spolu souvisí, byly založeny úmyslně.

Strana 1 z 176

Doporučujeme

Smlouva o spolupráci mezi Oblastní nemocnicí Náchod a Vysokou školou fyzioterapie se sídlem ve Vratislavi podepsána

20161121 134641 m

Za účasti starosty Náchoda Jana Birke byla v pondělí 21. listopadu 2016 v budově Městského úřadu Náchod podepsána Smlouva o vzájemné spolupráci, inovování a zdokonalování efektivity vzdělávání pro potřeby současného trhu práce mezi Oblastní nemocnicí v Náchodě a Vysokou školou fyzioterapie se sídlem ve Vratislavi. Smlouvu podepsali předseda představenstva Oblastní nemocnice Náchod Ing. Zbyněk Chotěborský a Dr. Andrzej Bugajski, prorektor Vysoké školy fyzioterapie ve Vratislavi...celý článek

 

Poslední komentáře