Středa 14.listopad 2018

Poslední aktualizace13.11.2018 08:44

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy

Zprávy

Svým hlasem můžete pomoci k obnově Vile Čerych

Email Tisk PDF

DSC 0173Stejně jako v loňském roce se Vila Čerych v České Skalici zapojila do projektu ČSOB pomáhá regionům. Ten je zaměřen na finanční pomoc pro neziskové či příspěvkové organizace. Prostřednictvím tohoto projektu se mohou organizace ucházet o podporu veřejnosti při realizaci veřejně prospěšných projektů.

V náchodské nemocnici se rozeběhla další rekonstrukce s cílem zlepšit prostředí pro rentgen i ultrazvuk

Email Tisk PDF

nemocMimo hlavní výstavbu nového pavilonu v Oblastní nemocnici Náchod se v těchto dnech rozeběhly v areálu další práce. Tentokrát se úpravy týkají stávajících budov, kde se zlepší prostředí pro pacienty radiologického oddělení. Rekonstrukce bude probíhat až do jara příštího roku a za plného provozu. Může tak docházet k občasným krátkodobým odstávkám některých pracovišť, a to z důvodu stěhování.

Stavba "Malých lázní" pozastavena, město bude vybírat nového dodavatele

Email Tisk PDF

1V listopadu loňského roku byla zahájena stavba repliky Malých lázní s kolonádou a novými pítky v Náchodě-Bělovsi. Aktuálně však byla stavba pozastavena, protože dodavatel stavby firma GREEN PROJECT, s.r.o., Průhonice, bohužel z kapacitních důvodů nestíhá dokončit stavbu ve stanoveném termínu.

Plechová hala v Josefově lehla popelem

Email Tisk PDF

P haly Josefov 1Plameny napáchaly škodu ve výši asi 1,2 milionu korun. Na místě zasahovalo šest jednotek hasičů. Při požáru nebyl nikdo zraněn.

V Trutnově zasedalo nové zastupitelstvo

Email Tisk PDF

trrrrPo říjnových volbách do obecních zastupitelstev zasedalo v pondělí 5. listopadu 2018 nově zvolené Zastupitelstvo města Trutnova. Z jeho řad bylo zvoleno vedení města, rada města a také kontrolní a finanční výbor.

Do funkce starosty Náchoda byl opět zvolen Jan Birke

Email Tisk PDF

7Ve velkém sále Městského divadla dr. J. Čížka se včera v podvečer konalo ustavující jednání Zastupitelstva města Náchoda, na kterém všech 27 nově zvolených zastupitelů složilo svůj slib. Starostou se stal opět Jan Birke.

Stěhování odborů Městského úřadu v Náchodě z budovy soudu do Zámecké ulice

Email Tisk PDF

zameckaLetošní rok bude ve znamení stěhování pracovníků Městského úřadu v Náchodě z budovy okresního soudu v ulici Palachova do nově rekonstruované budovy v Zámecké ulici. Od začátku roku tato čtyřpodlažní budova v křižovatce ulic Zámecké a Tyršovy naproti ZUŠ prochází celkovou rekonstrukcí právě pro potřeby pracovníků odborů, které doposud sídlily v budově soudu. Jedná se o tyto odbory MěÚ: odbor sociálních věcí a školství, odbor výstavby a územního plánování, odbor životního prostředí a odbor obecní živnostenský úřad.

Starostou Nového Města nad Metují je potřetí v řadě Petr Hable

Email Tisk PDF

hableV úterý 30. října 2018 proběhlo na zámku rodiny Bartoň-Dobenín první jednání Zastupitelstva města Nové Město nad Metují.

Bílý most v Babiččině údolí je po rekonstrukci

Email Tisk PDF

bily most 02Bílý most mezi Žernovem a Ratibořicemi v turisticky navštěvované lokalitě v Královéhradeckém kraji opravily Lesy České republiky. Rekonstrukce začala koncem listopadu 2016, letos v říjnu se stavba zkolaudovala. Podnik investoval 11 milionů korun. Most nyní unese i kamiony naplněné dřevem.

Strana 1 z 196

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře