Neděle 24.březen 2019

Poslední aktualizace22.03.2019 20:35

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Hokejisté Jaroměře boj o finále nevzdávají

Hokejisté Jaroměře boj o finále nevzdávají

seznam článků
Hokejisté Jaroměře boj o finále nevzdávají
Strana 2
Všechny strany

Buly Jaromer Nova PakaHokejisté Jaroměře stále živí naději na postup do finále play off Krajské ligy mužů. V semifinálové sérii hrané na tři vítězství zatím prohrávají 1:2.

"Série je víceméně vyrovnaná, akorát my na rozdíl od soupeře neproměňujeme šance. Pokud nezačneme dávat aspoň polovinu našich tutovek, bude to těžké," hodnotí dosavadní průběh semifinále trenér HC Jaroměř Marek Mach. "Duely s Novou Pakou jsou vždy velice náročné. Soupeř dobře bruslí, zakládá si na silové hře, žádný souboj tak není zadarmo. V prvním utkání jsme pálili ostrými a zaslouženě brali první výhru v sérii, pak nás ale střelecké štěstí opustilo," připojuje svůj pohled na věc nejproduktivnější hráč jaroměřského týmu Aleš Hlavnička.

Jaroměř se může opřít o výborné fanoušky, také během třetího semifinále v Nové Pace byli hodně slyšet a tým "nenechají ve štychu" ani v neděli. "V Jaroměři máme skvělou fanouškovskou základnu, která drží pohromadě. O víkendu chci jet na lyže, ale program si upravím tak, abych v neděli na zimáku nechyběl," slibuje hlasitý člen jaroměřského kotle a zastupitel města Jan Slavík. Na poslední domácí zápas dorazilo v Jaroměři skoro šest stovek platících diváků, dá se očekávat, že také o čtvrté semifinále bude tuto neděli od 17 hodin velký zájem.

"Na neděli musíme sebrat všechny síly, očarovat ruce a střelecky se připravit. Určitě můžeme sérii ještě prodloužit. Musíme ale bojovat o to víc, teď už není co ztratit," uzavírá Aleš Hlavnička. Aktuální informace týkající se nejen semifinále s Novou Pakou najdou fanoušci na www.hcjaromer.cz nebo na klubovém facebooku.

obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hvězdárna v Úpici se zapojí do Keltského telegrafu

Hvězdárna v Úpici se zapojí do Keltského telegrafu

Tuto sobotu se po celé republice rozhoří ohně a rozsvítí signáln&...

Akce Večer pro dobrou věc v Jaroměři opět pomáhala

Akce Večer pro dobrou věc v Jaroměři opět pomáhala

Herec Pavel Trávníček se sešel se svým synem, taktéž hercem Pavle...

Hokejisté Jaroměře budou hrát o bronz

Hokejisté Jaroměře budou hrát o bronz

Hokejisty Jaroměře čeká v Krajské lize mužů utkání o třetí m&iacu...

V Jaroměři vyroste nová stanice, hasiči se museli dočasně přestěhovat

V Jaroměři vyroste nová stanice, hasiči se museli dočasně přestěhovat

Středeční ranní směnu zahájili jaroměřští profesionáln&iac...

Vedení náchodské radnice ocenilo záchranáře a strážnici městské policie

Vedení náchodské radnice ocenilo záchranáře a strážnici městské policie

Ve čtvrtek dopoledne ocenili starosta města Jan Birke společně s místostarosty Janem Čtvrtečk...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře