Sobota 20.duben 2019

Poslední aktualizace19.04.2019 04:28

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Hokejisté Jaroměře budou hrát o bronz

Hokejisté Jaroměře budou hrát o bronz

seznam článků
Hokejisté Jaroměře budou hrát o bronz
Strana 2
Všechny strany

Momentka NPHokejisty Jaroměře čeká v Krajské lize mužů utkání o třetí místo s Náchodem. Na základě žádosti soupeře a následné dohody obou klubů a krajského hokejového svazu se bude hrát jediný zápas do úplného rozhodnutí, a to ve středu 20. března od 18 hodin na Zimním stadionu v Jaroměři.

Svěřenci trenéra Marka Macha sehráli v semifinále vyrovnanou pětizápasovou bitvu s Novou Pakou, z postupu se nakonec radoval favorizovaný soupeř. "Že jsme nepostoupili do finále mě mrzí hlavně kvůli hráčům, kteří se rozhodli po sezóně skončit a ve středu se budou loučit se svou bohatou hráčskou kariérou, kterou s Jaroměří spojili. Finále by tomu slušelo. Nicméně za vedení klubu už nyní hodnotíme tuto sezónu jako velmi úspěšnou," neskrývá spokojenost předseda HC Jaroměř David Křepinský. "Pro nás je už účast v semifinále výborným výsledkem a pokud byl se nám podařilo obhájit loňské třetí místo, bylo by to krásné zakončení celoročního snažení a alespoň drobná náplast za vytoužený titul, který nám tak dlouho uniká," vysvětluje předseda Křepinský.

V souboji o bronz Jaroměř nečeká lehký soupeř. Náchodští hokejisté sehráli v semifinále pětizápasovou bitvu s Novým Bydžovem. Tři vzájemná utkání s Jaroměří v aktuální sezoně vyhráli, z toho dvakrát v prodloužení. Jaroměřský tým slavil jediné vítězství 5:3 v únorovém duelu, v němž ukončil svou úspěšnou hráčskou kariéru Miloš Růta.

"Obrovské díky patří jaroměřským fanouškům, kteří jsou skvělí a dokáží nám udělat domácí prostředí i na hřištích soupeřů. Touto cestou bych je chtěl pozvat tuto středu od 18 hodin na náš zimní stadion na poslední zápas. Věřím, že i s podporou fandů vybojujeme konečné třetí místo. Přijďte nám fandit a užít si rozloučení s touto krásnou hokejovou sezónou," připojuje na závěr lákavou pozvánku do ochozů předseda HC Jaroměř David Křepinský.

Více na www.hcjaromer.cz nebo na klubovém facebooku.

obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Babiččino údolí již po jedenácté ožije Ovčáckými slavnostmi

Babiččino údolí již po jedenácté ožije Ovčáckými slavnostmi

Blíží se konec dubna a s ním tradiční Den Země v Babiččině údol&i...

Dostavba Malých lázní v Bělovsi vstupuje do své finální etapy

Dostavba Malých lázní v Bělovsi vstupuje do své finální etapy

V pondělí odpoledne podepsal starosta Náchoda Jan Birke a jednatel společnosti Průmsta...

Náchodské MŠ nabídnou místa pro děti zaměstnanců nemocnice

Náchodské MŠ nabídnou místa pro děti zaměstnanců nemocnice

V tomto týdnu se uskutečnilo jednání na odboru školství Městsk&ea...

Trutnovští běžkaři mají nové zázemí

Trutnovští běžkaři mají nové zázemí

Trutnovští běžkaři se dočkali zcela nového a moderního zázem&iacu...

Podpořte 15. května již 23. ročník Květinového dne!

Podpořte 15. května již 23. ročník Květinového dne!

Také v tomto roce se uskuteční jako součást mezinárodní kampaně p...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře