Thursday 26.November 2020

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Ekonomika Práce

Práce

Dětská hřiště v Hálkově a Nerudově ulici se dočkají obnovy

ul1Kompetentní pracovníci městského úřadu v nedávné době provedli kompletní obhlídku a dokumentaci všech dětských hřišť v katastru a majetku města Česká Skalice. Při této kontrole byly zjištěny některé nedostatky, které budou postupně odstraněny a napraveny.

Most v Kuksu, který je v havarijním stavu se opraví i za pomoci kraje

smo 001Na opravu mostku v havarijním stavu, který spojuje dva břehy Labe v obci Kuks, přispěje Královéhradecký kraj částkou tří milionů korun. Jádro obce i samotný barokní hospital prošly v posledních letech rozsáhlou rekonstrukcí. Do oblasti tak proudí mnoho turistů, desítky tisíc cyklistů zas přivádí stezka z Hradce Králové. V zájmu bezpečnosti je tak oprava mostu nezbytná.

Téměř padesát průzkumných vrtů po Červeném Kostelci zkoumá vliv ekologické zátěže minulosti na vodní zdroje

vrt1Na různých místech města Červeného Kostelce můžeme, a zhruba do poloviny července také budeme, vídat těžkou techniku "vrtající" do země. Tyto průzkumné vrty jsou součástí neinvestiční akce Analýza rizik vlivu staré ekologické zátěže na vodní zdroje města Červený Kostelec, kterou chce město dopodrobna a komplexně ověřit míru znečištění podzemních vod.

Výstavba nové okružní křižovatky "u Čedoku" v Náchodě se blíží

ced1Opravy náchodské křižovatky u Slávie jsou v plném proudu a už v těchto dnech se pracuje na přípravách opravy, resp. výstavby, nové okružní křižovatky u Čedoku.

Rekonstrukce Náchodské ulice v Novém Městě nad Metují vstoupí do II. etapy o několik dní dříve

ulice1Plánovaný začátek prací na II. etapě oprav Náchodské ulice v Novém Městě nad Metují se díky rychlé práci stavební firmy a příznivým klimatickým podmínkám zkracuje o pět dní. Původně plánované datum 4. května 2015 se tedy posouvá již na 30. dubna 2015.

Rekonstrukce okružní křižovatky u Slávie v Náchodě vstupuje do 2. etapy o týden dříve

2-etapa 1Rekonstrukce okružní křižovatky u Slávie v Náchodě, která byla zahájena 15. března 2015, vstupuje do své druhé etapy. A to již o týden dříve než bylo avizováno, tj. 30. dubna 2015.

V Novém Městě nad Metují se uklízí po zimě

uklidKaždé město se po dlouhé zimě potýká s nepořádkem, který se nahromadí v parcích, okolo silnic, chodníků a na zelených plochách podél komunikací. Stejně tak v Novém Městě nad Metují.

Poděbradova ulice v centru Náchoda bude uzavřena

PoděbradovaV termínu od 13. do 17. dubna 2015 bude v Náchodě z důvodu sanace kanalizačního potrubí zcela uzavřena komunikace ulice Poděbradova v úseku mezi křižovatkami s ulicí Tyršova a Sokolská. Objízdná trasa bude vedena obousměrně ulicemi Tyršova, Sokolská a Smolova (kolem budovy finančního úřadu).

Přechody kolem Krakonošova náměstí v Trutnově budou bezpečnější

namestiMěsto Trutnov začne dnes s realizací tří nových zpomalovacích prahů kolem Krakonošova náměstí, které mají za úkol zvýšit bezpečnost přecházejících chodců.

Strana 9 z 21

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře