Tuesday 27.October 2020

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Ekonomika Práce

Práce

Náchodská radnice má opravené krovy a novou střešní krytinu

5580V květnu byla zahájena oprava krovů a výměna střešní krytiny vizuálně v původním stylu na objektu radnice čp. 40 v Náchodě.

Náchod čekají další uzavírky místních komunikací

5574V průběhu podzimu čekají Náchod v souvislosti s prováděnými opravami další dopravní omezení na místních komunikacích.

Opravená lávka ve Starém Městě prokoukla

5558Tento týden byla dokončena avizovaná oprava lávky přes řeku Metuji za továrnou Bartoň-textil, a. s., ve Starém Městě nad Metují.

Nové hřiště v Náchodě na Plhově překvapivě spojuje generace

20170719 113908Další hřiště v Náchodě se dočkalo své úpravy, tentokrát na plhovském sídlišti. V minulém týdnu tady společnost B plus P, s.r.o. z Červeného Kostelce upravila plochu mezi domy tak, aby lépe sloužila zejména menším dětem.

Opravy silnic a chodníků v Trutnově

Během letních měsíců budou Technické služby Trutnov opravovat řadu silnic a chodníků. Nového povrchu se dočká například komunikace v ulici Sluneční stráň, Nad Jezem či Slepá. Kompletní rekonstrukcí pak projde most v Dolním Starém Městě. Technické služby investují do oprav více jak 12 milionů korun.

Chodníky v ulicích Sokolská a Jiráskova v Náchodě čeká od příštího týdne oprava

P1000795V pondělí 24. dubna 2017 bude v Náchodě zahájena oprava chodníků v ulici Jiráskova a chodníku v ulici Sokolské pod novým parkovištěm. Stávající nevyhovující chodníky z betonových dlaždic budou nahrazeny novou zámkovou dlažbou včetně podkladních vrstev a nových obrubníků a veřejného osvětlení.

Akce Ukliďme Česko se v Novém Městě nad Metují zúčastní desítky dobrovolníků

uklidTV sobotu 8. dubna se Nové Město nad Metují připojí k celorepublikové akci – Ukliďme svět, ukliďme Česko.

Nové Město nad Metují bude mít moderní autobusové nádraží a zlepší přilehlé parkování

rychtaNa konci listopadu loňského roku byla městem Nové Město nad Metují vyhlášena veřejná zakázka na zpracování architektonicko–urbanistické studie pro výstavbu terminálu Rychta.

Nový most v Bělovsi už slouží občanům a zkrášluje tento kout Náchoda

IMG 1921V pondělí 5. prosince 2016 vedení města Náchoda společně s vícepremiérem a náchodským zastupitelem Pavlem Bělobrádkem a za účasti dodavatele stavby slavnostně otevřeli nový most přes řeku Metuji v Náchodě-Bělovsi.

Strana 3 z 21

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře