Tuesday 27.October 2020

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Ekonomika Práce

Práce

Nové Město nad Metují pokračuje ve zpevňování skalního masivu

sk2Od 7. dubna 2015 budou zahájeny práce na třetím úseku opravy historické stabilizace skalní stěny pod Zázvorkou (v případě nepříznivého počasí bude termín zahájení posunut). Stavba "Odstranění poruch skalní stěny U Zázvorky" byla realizována již v roce 2014, kdy byly opraveny úseky č. 1 a 2 za téměř půl milionu korun.

Náchod připravuje revitalizaci zámeckého kopce

foto-4 1875Revitalizace zámeckého kopce - v posledních týdnech stále častěji skloňované sousloví. Město Náchod ve spolupráci s Národním památkovým ústavem (NPÚ) tuto pro Náchod významnou investiční akci připravuje již více než rok. První debata zástupců města s představiteli NPÚ a příprava vlastního záměru byla zahájena již v lednu loňského roku.

Stavební práce na opravě okružní křižovatky u Slávie v Náchodě startují již za týden

BUS 1Už jen týden zbývá do zahájení oprav okružní křižovatky u Slávie. V rámci oprav, které potrvají do poloviny června, dojde k rekonstrukci všech inženýrských sítí a přeložky některých kabelových tras.

V Náchodě se budou opravovat železniční mosty

most1V Náchodě se budou opravovat železniční mosty. Opravy budou zahájeny v květnu a dokončeny v září letošního roku.

Trutnov se letos pustí do oprav městských komunikací

trutttTrutnov se letos pustí do oprav městských komunikací za zhruba 56 miliónů korun. Na řadu by měly přijít ulice Horská, Smetanova a Boženy Němcové.

Rekonstrukce okružní křižovatky u Slávie v Náchodě začne v polovině března

krizDlouho připravovaná rekonstrukce okružní křižovatky u Slávie v Náchodě bude zahájena 15. března 2015. V rámci oprav dojde k rekonstrukci všech inženýrských sítí - RWE (plyn), Teplárna Náchod (teplovod), Vodovody a kanalizace Náchod, a. s. (vodovod) a přeložky některých kabelových tras.

Město Červený Kostelec opravilo v loňském roce tři sochy a hrobové místo Gustava Vacka

soch1Červený Kostelec vloni pokračoval v péči o své sakrální "kulturní dědictví". V roce 2014 byly opraveny sochy dvou sv. Janů (ve Lhotě a Stolíně), socha Panny Marie v Olešnici a byla provedena první část opravy hrobu Gustava Vacka.

Rekonstrukce Náchodské ulice v Novém Městě nad Metují bude zahájena v polovině března

sil1Po mnoha letech stížností řidičů a obyvatel města bude Královéhradecký kraj v letošním roce rekonstruovat Náchodskou ulici v Novém Městě nad Metují. Zhotovitelem stavby je firma Porr a.s., technický dozor stavebníka bude vykonávat Správa a údržba silnic (SÚS) Královéhradeckého kraje a.s.. Stavba bude zahájena v polovině března.

Krušné pondělí na krajských silnicích: Silničáři najeli 10 tisíc kilometrů a odvrátili kalamitní stav. Nyní jsou silnice sjízdné

zimaKrajští silničáři zaznamenali v pondělí největší problémy především na Náchodsku, kde se doprava zastavila téměř na dvě hodiny. Jen během pondělního udržování sjízdnosti najeli krajští silničáři více než 10 tisíc kilometrů a spotřebovali 450 tun soli. Nyní by měly být všechny silnice v kraji s opatrností sjízdné.

Strana 10 z 21

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře