Monday 26.October 2020

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Ekonomika Práce

Práce

Okna náchodské radnice procházejí důležitou renovací

ok1Město Náchod provádí během roku řadu investičních akcí. Neméně důležité jsou opravy a údržba majetku, které město vlastní, ať už jde o školy, školky nebo další budovy, jako například historická budova radnice na Masarykově náměstí, ve které v těchto týdnech dochází k restaurování vitrážových oken.

Nové chodníky na Lipí zajistí lepší přístup k autobusové zastávce

13147376 528508300669112 4055481251494732964 oJiž v loňském roce byla v příměstské části Náchoda Lipí vybudována nová autobusová zastávka včetně schodiště. Letos na jaře ji doplnily nové přístupové chodníky směrem na náves a do boční uličky.

Součástí oprav průtahu Náchodem bude i rekonstrukce chodníků a zřízení cyklistických pruhů

prazskaPřed prázdninami započnou v Náchodě stavební práce v ulicích Pražská, Běloveská a Polská. Město Náchod bude v této souvislosti ve spolupráci s ŘSD HK zajišťovat rekonstrukci chodníků a zřízení cyklistických pruhů na ulicích Českoskalická a Pražská.

V Bažantnici se pracuje. Zavalená cesta bude brzy volná

p4262626Uvolněné kamení z opukového skalního masivu v Bažantnici přehradilo hojně využívanou cestu Babiččiným údolím v únoru letošního roku. Lesy ČR coby správci pozemku proto nechaly zpracovat odborný posudek, jak postupovat a skálu sanovat.

V Novém Městě nad Metují se pustili do jarního úklidu

zametStejně jako soukromí majitelé začínají na jaře s úklidem svých domů a zahrad, i pracovníci městských Technických služeb vždy po posledním sněžení věnují maximum svého úsilí jarnímu úklidu Nového Města nad Metují.

Zlíčský jez v Babiččině údolí projde nákladnou rekonstrukcí

imag1773U mechanického jezu ve Zlíči u České Skalice probíhá čilý stavební ruch. Pracovníci dodavatelské firmy začali s rekonstrukcí jezu. Tato zakázka se skládá se ze tří dílčích akcí, v rámci kterých dojde k rekonstrukci bočních štítů a opravu klapky. Součástí je též rekonstrukce kabelů k limnigrafu. To je přístroj k měření a registraci výšky hladiny vodního toku.

Vydařená oprava železničního mostu v centru Náchoda

viaOd začátku března probíhala v Náchodě oprava viaduktu "u Bílé růže". Již koncem tohoto týdne stavbaři dokončili poslední úpravy a železniční most je opraven a v plném provozu. Díky investorovi - Správě železniční a dopravní cesty, s. o. - byly od loňského roku opraveny v Náchodě celkem tři železniční mosty (další u nádraží a u sokolovny).

V pondělí začala oprava Sepského mostu v Novém Městě nad Metují

mostV pondělí 4. dubna začala oprava Sepského mostu v Novém Městě nad Metují, a s tím spojená kompletní uzavírka. Pro pěší a cyklisty je připravena provizorní lávka, motoristé musejí využít objížďku přes Krčín a Spy.

Nové Město nad Metují bude mít opravenou další důležitou komunikaci

rasinovaZastupitelé Nového Města nad Metují schválili na svém posledním zasedání 19. února 2016 opravu jedné z nejfrekventovanějších silnic ve městě. Nově schválená investice zajistí opravu asfaltového povrchu a poškozených obrubníků v ulicích 28. října a Rašínova.

Strana 6 z 21

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře