Tuesday 27.October 2020

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Ekonomika Práce

Práce

Termín opravy poškozené vozovky u Slávie se odkládá

silniceO uplynulém víkendu se měla v Náchodě opravovat poškozená vozovka u okružní křižovatky u Slávie. K opravě však nedošlo.

Stavba nové okružní křižovatky u bývalého Čedoku v Náchodě je v polovině

kr1Minulý týden se uskutečnil kontrolní den na stavbě nové okružní křižovatky v Náchodě u bývalého Čedoku. Na místě se sešli zástupce investora z Ředitelství silnic a dálnic Marek Novotný, zástupci správců všech inženýrských sítí, Policie ČR, krajského úřadu, dodavatele stavby a vedení města Náchoda.

Náchodská ulice v Novém Městě nad Metují je opět průjezdná

III 28520 Vrchoviny ul. Náchodská - 1Po téměř půlroční rekonstrukci je Náchodská ulice v Novém Městě nad Metují opět průjezdná. Silnice třetí třídy, která má velký význam pro tranzitní dopravu, je díky investici 35 milionů korun bezpečnější a zlepší se na ní plynulost silničního provozu.

Práce v novoměstské Náchodské ulici probíhají v souladu s časovým plánem

re1V úterý 25. srpna 2015 proběhl poslední kontrolní den průběhu rekonstrukce Náchodské ulice. Stavební firma Porr, a. s. konstatovala, že stavební práce probíhají v souladu s časovým plánem a vstoupily do závěrečné fáze. Termín ukončení prací bude tedy přesně tak, jak bylo od počátku naplánováno, v pondělí 31. srpna 2015, kdy bude spuštěn zkušební provoz.

Vojenský hřbitov v Náchodě dostal nové oplocení

IMG 0644V letních měsících se tradičně odehrává největší část stavebních prací a oprav a realizuje se většina investičních akcí z rozpočtu Města Náchoda. A často jde o drobnější, ale nikoli nevýznamné, opravy a údržbu majetku města. Jednou z nich jsou dokončené nové výplně oplocení na vojenském hřbitově v aleji Kateřiny Zaháňské.

Opravy železničních mostů v Náchodě

rekonstrukce žel. mostu u nádraží 1Práce na opravě okružní křižovatky u Čedoku v Náchodě jsou v plném proudu a jen málokdo si nevšiml poměrně velkého stavebního zásahu do drážního viaduktu. Zde rekonstrukce už začala, další železniční mosty oprava čeká také.

Stavební práce na opravě okružní křižovatky u Čedoku v Náchodě budou zahájeny 7. června

na1Stavební práce na opravě okružní křižovatky u Čedoku v Náchodě budou zahájeny 7. června a potrvají do listopadu letošního roku. Během úprav této křižovatky dojde k rekonstrukci a přeložkám všech inženýrských sítí, součástí bude také kompletní úprava drážního viaduktu a výstavba dvou tzv. "bypassů" ve směru z ulice Běloveské do ulice Plhovské a z ulice Plhovské do ulice Raisova.

Hejtman Franc: Veřejnou zakázku na modernizaci náchodské nemocnice vypíšeme v červenci

nem1Významnou veřejnou zakázku na modernizaci a dostavbu Oblastní nemocnice Náchod by měl Královéhradecký kraj vyhlásit v průběhu července. Návrh a odůvodnění zakázky schválila Rada kraje a bude jej projednávat ještě krajské zastupitelstvo na svém červnovém zasedání. Maximální přípustná hodnota zakázky bude 1,2 miliardy korun bez DPH.

Pavlišov se pyšní novými chodníky

P1030569Město Náchod v průběhu května realizovalo již druhou etapu oprav chodníků ve své městské části na Pavlišově. Náklady na tyto opravy představují částku ve výši 568 tisíc korun a jejich zhotovitelem je firma VŠE PRO STAVBY s.r.o..

Strana 8 z 21

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře