Sunday 5.April 2020

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Ekonomika Ostatní ekonomika

Ostatní ekonomika

Zimní stadion v Novém Městě nad Metují prochází postupnou modernizací

Email Tisk PDF

obsah3716 142V Novém Městě nad Metují funguje řada sportovních oddílů, jejichž činnost je každoročně podporována z městského rozpočtu.

Poplatek za odpady se v roce 2017 v Náchodě nezvyšuje

Email Tisk PDF

kontajnerSe začátkem nového roku přicházejí opět každoroční povinnosti platit místní poplatky. Dobrou zprávou pro náchodské občany je fakt, že poplatek za odpady se v roce 2017 nezvyšuje.

Náchod je úspěšný v získávání dotací na realizaci projektů v rámci příhraniční spolupráce

Email Tisk PDF

1V závěru minulého týdne byly zveřejněny podpořené projekty a projektové záměry v rámci Interregu V-A (2016). Město Náchod se ucházelo o podporu celkem pěti projektů a se všemi uspělo. Společně s partnery, tak bude možné realizovat projekty s dotací více než jeden milion EUR. Nové lázně, most, park, nebo i defibrilátory či výuka seniorů v ZUŠ. To vše díky dotacím na příhraniční spolupráci.

Automobilka chce více autobusových spojů. Jejich provoz sama uhradí

Email Tisk PDF

autobus tendrRozšiřování výroby v automobilovém závodě v Kvasinách přináší dosud neuspokojenou poptávku po nových pracovnících. Ti na Rychnovsko dojíždějí z celého východočeského regionu i dalších míst. Automobilka tak letos oslovila kraj s požadavkem na zavedení nových spojů od Červeného Kostelce a Dvora Králové nad Labem a rozšíření některých stávajících spojů o sobotní provoz.

Novoměstští zastupitelé se sešli k přípravě rozpočtu města na rok 2017

Email Tisk PDF

novacV pondělí 14. listopadu 2016 se na Městském úřadě v Novém Městě nad Metují uskutečnil Rozpočtový seminář, na kterém zastupitelé města projednávali návrh rozpočtu na rok 2017. Definitivní schvalování rozpočtu proběhne na řádném jednání Zastupitelstva města ve čtvrtek 15. prosince 2016.

Sportovní hala v České Skalici je po rekonstrukci již v provozu

Email Tisk PDF

pb016126Sportovní hala v České Skalici na Žižkově kopci prošla v posledních týdnech velice komplikovanou rekonstrukcí sociálního zařízení. Staré a již téměř nefunkční sprchy nahradilo moderní zařízení. Všechny koupelny a toalety dostaly nové podlahy, obklady a došlo i k výměně nevyhovující elektroinstalace. Rekonstrukce se dotkla i rozvodů požární vody, které bylo nutné v poslední době neustále opravovat.

Prezentace středních škol a zaměstnavatelů v Trutnově

Email Tisk PDF

prezV pátek 21. října začíná v Trutnově druhý ročník akce s názvem Prezentace středních škol a zaměstnavatelů, kterou pořádá Královéhradecký kraj ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou KHK.

Hejtman předal podnikatelům ocenění jménem spokojených zákazníků

Email Tisk PDF

BoučekVýsledky sedmého ročníku soutěže Spokojený zákazník Královéhradeckého kraje byly v pátek vyhlášeny v sídle Krajského úřadu. Ocenění získala desítka podnikatelů za přínos v přístupu ke klientům.

V královédvorské nemocnici léčí močové kameny moderněji

Email Tisk PDF

dvurUrologické oddělení Městské nemocnice ve Dvoře Králové nad Labem má od tohoto týdne nový moderní přístroj, který umožňuje velmi šetrným a bezpečným způsobem pomoci pacientovi při onemocnění močovými kameny.

Strana 3 z 12

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře