Thursday 1.December 2022

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Divadlo

Divadlo

Malebný betlém zpestřil Advent v Ratibořicích

Email Tisk PDF

ml2TV Babiččině údolí se ve dnech 4. až 7. prosince uskutečnila tradiční adventní akce. Ratibořice ožily postavami z dob dávno minulých, za kterými zamířily tisíce návštěvníků z celé republiky.

Nové Město nad Metují se začíná halit do svátečního šatu před nadcházejícím Adventem

Email Tisk PDF

lek1Výzdoba historického centra města, vztyčování vánočního stromu, stavba betlému od výtvarníka Jiřího Škopka a několik vánočních výstav a koncertů. To je Advent v Novém Městě nad Metují.

Náchodský Beránek se změní v La Putyku

Email Tisk PDF

putykaKulturní sezóna Náchodský SWING uvádí 2014/2015 připravila lahůdky. Jednou z nich je i kultovní představení La Putyka pražského souboru Cirk La Putyka. Diváci se v úterý 27. ledna 2015 mohou těšit na akrobacii, tanec, loutky i sportovní výkony ve zcela originálním pojetí žánru nový cirkus.

Náchodské Déčko slaví 50 let s námi

Email Tisk PDF

deckoZaškrtněte si v kalendáři 4., 5. a 6. září. V Náchodě slaví Středisko volného času Déčko, že je 50 let s námi. Zastavte se na jejich padesátiny a přijďte si zavzpomínat a nebo poznat nové možnosti trávení vašeho volného času.

Mladí čeští a estonští divadelníci se společně představí na náchodském nádraží

Email Tisk PDF

drama1Mladí účastníci česko - estonské divadelní dílny v úterý 26. srpna navštívili náchodskou radnici. Při setkání s místostarostkou Drahomírou Benešovou představili svůj projekt Drama without Drama.

Cirkus Jo - Joo přijíždí opět po roce do Náchoda

Email Tisk PDF

cirkusCirkus Jo - Joo přijíždí opět po roce do Náchoda. V ulici Kapitána Jaroše, před pevnostním bunkrem Březinka, budou představení od 20. do 24. srpna 2014. Ve všední dny a v sobotu od 17:30 hodin, v neděli od 10 hodin.

Venkovní představení Noci na Karlštejně si nenechalo ujít přes 650 diváků

Email Tisk PDF

kar1Venkovní představení Noci na Karlštejně v podání DS NA TAHU mělo velký divácký úspěch. Do přírodního areálu v Červeném Kostelci si v pátek 6. června našlo cestu přesně 666 platících diváků. Exteriérové provedení hry umožnilo zapojit do hry koně a jiné nové rekvizity.

Jana Jančíková po celostátní divadelní přehlídce: Byla to úspěšná mise

Email Tisk PDF

roz1V první polovině května uvedl DS NA TAHU svou hru Srdeční záležitosti na celostátní přehlídce Divadelní piknik Volyně. Přestože tamní porota nesdílela podobné nadšení jako ta v Červeném Kostelci, je režisérka Jana Jančíková velmi spokojena a děkuje všem spolupracovnicím a spolupracovníkům za skvělé spolu strávené chvíle.

V Náchodě se chystá Deset Deka Festival

Email Tisk PDF

hof1Jiráskovo gymnázium s podporou města Náchoda, jeho Kulturní a sportovní nadace a Královéhradeckého kraje přichází v červnu s dalším ročníkem dnes už poměrně rozsáhlého projektu. Po bok listopadových Náchodských Dnů poezie se v červnu postaví už 5. ročník Deset Deka Festivalu - přehlídky divadel spjatých se soubory DRED, DREJG a Jiráskovým gymnáziem. Divadelní festival nabídne během června třináct představení a jeden koncert.

Strana 5 z 8

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře