Čtvrtek 7.prosinec 2023

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Divadlo

Divadlo

Do Volyně postupují ochotníci z Jaroměře s hrou Rok na vsi

Email Tisk PDF

dsc0010 highČtyřdenní maraton přehlídky divadelních inscenací v podání ochotnických souborů ukončil v neděli 19. února v odpoledních hodinách stylově zazvoněním na zvoneček starosta města Rostislav Petrák. Jubilejní 20. ročník krajské postupové přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla se konal v Divadle J. K. Tyla v Červeném Kostelci a představil jedenáct incenací, které bojovaly o postup na divadelní přehlídku do Volyně.

Komorní víkendové divadlo v červenokostelecké knihovně bavilo desítky lidí

Email Tisk PDF

img 8454 highKnihovna Břetislava Kafky v Červeném Kostelci připravila pro své čtenáře, příznivce i širokou veřejnost na začátek února 2017 malé divadelní představení, které na míru divadelně skromnému multifunkčnímu centru nastudovali herci místního divadelního spolku NA TAHU – Naďa Eflerová, Milena Langrová a Vlastík Klepáček s podporou nápovědy Věrky Klepáčkové.

DS NA TAHU uvedl premiéru dramatu Hodiny dětí, vstupenky na reprízu jsou ještě k dispozici

Email Tisk PDF

img 8261 highDS NA TAHU z Červeného Kostelce v sobotu 7. ledna uvedl premiéru psychologického dramatu Hodina dětí. Tato hra v České republice ještě nebyla nikdy na jevišti uvedena. Vstupenky na reprízu, která se uskuteční 22. ledna, jsou ještě k mání.

Ochotníci z Červeného Kostelce hráli v Činoherním klubu

Email Tisk PDF

natahuDivadelní soubor NA TAHU z Červeného Kostelce zazářil s inscenací Stará dobrá kapela na přední pražské scéně.

Klicperovo divadlo přiváží do Červeného Kostelce známou hru Periferie

Email Tisk PDF

divadHru Františka Langera z roku 1925, která popisuje příběh chudých milenců z pražské periférie, můžete vidět v sobotu 24. září od 19:30 hodin. Předprodej vstupenek na hru Davida Šiktance, kterou uvede hradecké Klicperovo divadlo v Divadle J. K. Tyla v Červeném Kostelci probíhá v Informačním centru v Červeném Kostelci nebo prostřednictvím webu 123vstupenky.cz.

V Náchodě vyhlásili výsledky Náchodské Prima sezóny 2016

Email Tisk PDF

f u 3904V pátek odpoledne se uskutečnilo v Malém sále Městského divadla Dr. J. Čížka slavnostní vyhlášení výsledků 19. ročníku festivalu studentské tvořivosti Náchodská Prima sezóna.

Stará dobrá kapela rozesmála i dojala Divadlo J. K. Tyla

Email Tisk PDF

kaTPo více jak rok dlouhé pauze nastudoval divadelní soubor NA TAHU novou hru. Tentokrát volba padla na divadelní hru Jiřího Hubače Stará dobrá kapela, kterou Československá televize zpracovala v r. 1980 pod názvem Nezralé maliny. V hlavních rolích čtyř abiturientů, kteří se setkali padesát let po maturitě, se představili Jiří Kubina, Pavel Labík, Pavel Zuzek a Rostislav Hejcman.

Divadlo na Jezerce přiváží do Červeného Kostelce známou hru Musíme si pomáhat

Email Tisk PDF

musimeFilmový příběh Musíme si pomáhat, který vznikl pod režijní taktovkou Jana Hřebejka, sklidil ovace u kritiků i diváků. Hluboce lidská poetika příběhu zasazeného do období druhé světové války dala vyniknout jímavé katarzi i obecně humanistickému poselství scénáře Petra Jarchovského.

Divadelní představení Monology Vagíny. Už brzy v divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě

Email Tisk PDF

ogyTV pondělí 11. dubna 2016 bude od 19 hodin v divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě uvedeno divadelní představení Monology Vagíny. V režii Ireny Žantovské se v hlavních rolích představí Dáša Bláhová, Míša Sajlerová, Anna Polívková nebo Jitka Asterová.

Strana 2 z 8

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře