Thursday 1.December 2022

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Divadlo

Divadlo

Jak se vybírá program pro Jiráskův Hronov

Email Tisk PDF

jh1

Členové programové rady 82. Jiráskova Hronova vybírali program už od října 2011. Až do července letošního roku jezdili po různých přehlídkách, aby v průměru zhlédli přibližně 400 představení. Jak se nakonec sestavoval seznam inscenací, prozradila programová ředitelka festivalu Simona Bezoušková.

Jiráskův Hronov nabídne to nejlepší z amatérského divadla

Email Tisk PDF

hronov

Letošní 82. ročník Jiráskova Hronova – festivalu amatérského divadla divákům v hlavním programu nabídne 20 inscenací, které se budou hrát v 57 představeních. Na hronovských jevištích budou k vidění inscenace činoherního, experimentujícího, studentského a loutkového divadla, chybět nebude ani divadlo poezie či divadlo hudební. Jiráskův Hronov se koná ve dnech od 4. do 11. srpna.

Festival Náchodská Prima sezóna 2012 se blíží

Email Tisk PDF
sezonaUž po patnácté ovládnou první týden v květnu Náchod a jeho okolí studenti z celé České republiky. Divadelní festival studentských a profesionálních souborů začne 30. dubna a 7. května ho uzavře ohňostroj.

Strana 8 z 8

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře