Úterý 27.únor 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Cyklistika

Cyklistika

Náchod hostil světovou cyklistiku

Email Tisk PDF

cy1Závod Tour Bohemia UCI 1.2 se letos přesunul představit cyklistiku do další destinace, kterou se stalo město Náchod. Na startu se pod záštitou starosty města Náchod Jana Birke sešla kompletní sestava českých týmů, které doplnily kvalitní celky z Rakouska, Slovenska, Slovinska, Polska, Slovenska, Kataru, Azerbájdžánu a Kazachstánu.

Cyklobusy zahajují sezónu poslední květnový víkend

Email Tisk PDF

busCyklistická sezóna klepe na dveře a spolu s ní se blíží i zahájení provozu cyklobusů. Poprvé vyjedou 31. května a nadšencům cyklistiky i běžné turistiky budou k dispozici až do konce září. Na jejich provoz vyčlenil kraj tři miliony korun.

Sportovcem Červeného Kostelce za rok 2013 se stal cyklista Michal Kaněra

Email Tisk PDF

sp6Město Červený Kostelec má za sebou vyhlášení nejúspěšnějších sportovců za uplynulý rok 2013. Nejvíce se podle místních sportovních odborníků dařilo cyklistovi Michalu Kaněrovi, z družstev zazářily juniorské volejbalistky.

Michal Kaněra úspěšně reprezentoval Červený Kostelec i v Brazílii

Email Tisk PDF

kaneraNa druhé straně planety se konal etapový závod Brasil Ride. Už z názvu lze odtušit, kde se závod konal: v exotické Brazílii. Jedná se o etapový závod dvojic, kdy závodníci během 7 dní najedou 650 kilometrů a nastoupají přes 10 tisíc metrů.

Červenokostelecký Michal Kaněra nejdříve získal bronz v Dolomitenmannovi a čtyři dny nato ovládl Středeční pohár ve Žďáru

Email Tisk PDF

kaneraT

Michal Kaněra z Červeného Kostelce má za sebou velmi úspěšných 14 dní. Seznam úspěchů načal 7. září hned tím nejvýznamnějším – bronzem v kategorii amatérů v závodě Dolomitenmann, nejtěžším závodě čtyřčlenných štafet na světě. Hned čtyři dny poté zvítězil ve své kategorii v závodě Středečního poháru, který se konal ve Žďáře v Červeném Kostelci. Za další tři dny přidal ještě zlato z Krkonošské pravdy 2013 a ze závodu XC Josefov.

Strana 3 z 5

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře