Pátek 31.březen 2023

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Cyklistika

Cyklistika

Práce na projektu cyklostezky od Zábrodí k průmyslové zóně a do Lhoty pokračují

Email Tisk PDF

zabrV současné době pokračují práce na projektu cyklostezky, která by měla propojit Zábrodí s centrem Červeného Kostelce a s průmyslovou zónou ve Stolíně a Lhotou.

Cyklisté v Náchodě pomáhali svým pohybem handicapovaným

Email Tisk PDF

bi1Celé léto mohou lidé díky projektu Birell jízda pomáhat handicapovaným, jejichž snem je vrátit se zpět na kolo. Stačí projet na kole pod speciální bránou, která putuje po českých cyklostezkách. Za každého cyklistu, který branou projede, se přičte na konto 5 korun. Celkovou sumu Birell věnuje na nákup kol a handbiků pro handicapované.

Letošní zima v Jestřebích horách běžkám přála

Email Tisk PDF

zimaV posledních prosincových dnech předešlého roku napadl na Jestřebích horách první sníh a 5. ledna poprvé vyjely skútry na úpravu běžeckých stop.

V Trutnově vznikne nová cyklostezka

Email Tisk PDF

cykloCyklisté a jezdci na kolečkových bruslích se mohou těšit na novou cyklostezku, která letos vznikne mezi Starým Rokytníkem a Bojištěm. Rada města Trutnova vyhlásila 9. února veřejnou zakázku na její realizaci. Nová trasa o šířce 3 metry a celkové délce 2,3 km bude napojena na současné trasy v okolí Bojiště.

Michal Kaněra má za sebou další úspěšnou sezonu

Email Tisk PDF

kan1Hned v úvodu uvedeme několik čísel: 18× 1. místo, 8× 2. místo, 3× 3. místo a 4× 3. místo. To je stručný výčet umístění červenokosteleckého bikera Michala Kaněry v sezoně 2014. Úspěchy i některá drobná zklamání okomentoval pro redakci městského zpravodaje sám červenokostelecký závodník.

Strana 2 z 5

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře