Pondělí 22.říjen 2018

Poslední aktualizace21.10.2018 04:26

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Ekonomika Práce V Náchodě začali opravovat objízdné trasy po rekonstrukci průtahu

V Náchodě začali opravovat objízdné trasy po rekonstrukci průtahu

seznam článků
V Náchodě začali opravovat objízdné trasy po rekonstrukci průtahu
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Všechny strany

bus tyrsova komenskehoOd pondělí do čtvrtka dojde v Náchodě k opravě vozovek v rámci opravy objízdných tras, které byly poškozeny v souvislosti s rekonstrukcí průtahu Náchodem v loňském roce.

Během oprav dojde k částečné uzavírce silnice v ulici Riegrova a Mlýnská – od křižovatky s ul. Českých bratří po křižovatku s ul. Strnadova. Objízdná trasa bude vedena po místních komunikacích.

Vedení města upozorňuje, že v tomto termínu bude na 1–2 dny uzavřeno parkoviště v ul. Mlýnské. Parkoviště v ul. Riegrova zůstane průjezdné, ale dojde zde k omezení parkování z důvodu nástřiku nového vodorovného značení. Dalším dopravním opatřením při této etapě bude přemístění autobusové zastávky (MHD) z ulice Tyršova (u sokolovny) do ulice Komenského (POZOR – přemístěna bude pouze tato zastávka ve směru na výjezdu z centra).

V další etapě, jejíž termín bude během dubna upřesněn, dojde k úplné uzavírce části místní komunikace v ul. Kladské u železničního přejezdu v Bělovsi a k částečné uzavírce silnice II/303 v ul. Kladské, a to u křižovatky s místní komunikací vedoucí k železničnímu přejezdu, u křižovatky s ul. Borská a u okružní křižovatky "Itálie" v Náchodě.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Náchod má nová parkovací místa

Náchod má nová parkovací místa

Město Náchod přislíbilo občanům pomoc při řešení neutěšené...

Advent 2018 v České Skalici zahájí pražští Piccolo coro & Piccola orchestra

Advent 2018 v České Skalici zahájí pražští Piccolo coro & Piccola orchestra

Letošní advent zahájíme v České Skalici opět s hudbou. Tentokr&aa...

Novoměstská filharmonie připomene 100 let republiky

Novoměstská filharmonie připomene 100 let republiky

Pod taktovkou dirigenta Jaroslava Rybáčka se již tradičně uskuteční podzimní ko...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře