Sobota 26.květen 2018

Poslední aktualizace26.05.2018 04:26

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Ekonomika Podniky Trutnovské Uffo má dalšího hlavního partnera. Sezonu 2017/18 podpoří Wikov

Trutnovské Uffo má dalšího hlavního partnera. Sezonu 2017/18 podpoří Wikov

seznam článků
Trutnovské Uffo má dalšího hlavního partnera. Sezonu 2017/18 podpoří Wikov
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Všechny strany

 DSC5304Strojírenská firma Wikov MGI se 11. září 2017 stala hlavním partnerem Společenského centra Trutnovska pro kulturu a volný čas Uffo. Smlouvu podepsali v Galerii trutnovského kulturního stánku generální ředitel Wikovu Zbyněk Berger a ředitel Uffa Libor Kasík.

"Rozhodli jsme se spojit naši sílu a tradici s hravostí a mládím. Stejně jako za úspěchem Wikovu, stojí i za popularitou Uffa špičkoví odborníci s invencí a chutí do práce. Těším se na všechny společné aktivity a věřím, že jako hlavní partner přineseme trutnovské kultuře nejen finanční podporu, ale také stabilitu a růst," řekl Zbyněk Berger s tím, že podpis partnerské smlouvy považuje za krok mimořádně důležitý pro obě strany.

Dle slov ředitele Kasíka se jedná o další důležitý krok v oblasti získávání finančních zdrojů. "Moderní kulturní instituce by se neměly spoléhat jen na své zřizovatele či zakladatele, tím se řídíme od začátku. Jsem moc rád, že navazujeme partnerství právě s firmou Wikov, jejíž duch na mě při návštěvě udělal velký dojem. Na člověka dýchne neobyčejný soulad moderně řízené společnosti s historií rodinného stříbra. S hlavním partnerstvím se Wikov, jako první mimo trutnovská firma, zařadí mezi nejvýznamnější podporovatele Uffa, a nám se tak otevírají další možnosti zpestřování kulturního vyžití v Trutnově," uvedl Libor Kasík.

V rámci stvrzení partnerství přistavil Wikov před Uffem jeden ze svých historických vozů. Současný přední světový producent průmyslových převodovek totiž v letech 1924-1940 vyráběl vlastní automobily Wikov (firma Wichterle & Kovářík). Ve své době měly pověst velmi kvalitních a výjimečných vozů pro zámožné a náročné klienty.

Trutnované tak získali jedinečnou příležitost prohlédnout si unikátní Wikov 7/28 skutečně zblízka. Na náměstí Republiky ho mohou vidět do 14. září. Poté bude veterán přemístěn do areálu společnosti Wikov, na Den otevřených dveří.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Město Náchod odkoupí pozemky v areálu bývalé Tepny

Město Náchod odkoupí pozemky v areálu bývalé Tepny

Problematický areál bývalé Tepny, který v současnosti hyzdí...

Květinové hodiny v Novém Městě nad Metují nově rozkvetly

Květinové hodiny v Novém Městě nad Metují nově rozkvetly

Ve středu 23. května 2018 zahradníci Městských technických služeb dokončili v&y...

Do poloviny prázdnin v Náchodě opraví povrch některých komunikací

Do poloviny prázdnin v Náchodě opraví povrch některých komunikací

V termínu od 25. května do konce července 2018 bude v Náchodě provedena oprava povrchu...

Náchod má novou mobilní aplikaci

Náchod má novou mobilní aplikaci

Město Náchod díky svému členství ve Sdružení lázeňsk&yacut...

Podpora kraje je pro město důležitá

Podpora kraje je pro město důležitá

Na zahájení 21. ročníku studentského festivalu Náchodská P...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře