Neděle 24.březen 2019

Poslední aktualizace22.03.2019 20:35

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Ekonomika Podniky Primátor úspěšný v Českých Budějovicích

Primátor úspěšný v Českých Budějovicích

seznam článků
Primátor úspěšný v Českých Budějovicích
Strana 2
Všechny strany

adsdasdasdasdasNáchodský pivovar PRIMÁTOR, a.s. si z 29. ročníku Mezinárodního pivního festivalu v Českých Budějovicích, který se konal od 11. do 16. února, přivezl tři ocenění - tři pivní pečetě. Tu nejcennější, zlatou, získalo v kategorii kvasnicové pivo PRIMÁTOR 11% kvasnicový.

"V kategorii světlý ležák pak byla naše jedenáctka stříbrná. Považuji to za obrovský úspěch, protože toto je jedna z královských kategorií. Porota posuzovala celkem 49 vzorků," uvedl sládek a ředitel pivovaru Petr Kaluža.

Třetí úspěch zaznamenal náchodský pivovar v kategorii pšeničné pivo za PRIMÁTOR Weizen, který si z Českých Budějovic odvezl bronzovou pivní pečeť. Hodnoceno bylo celkem 32 vzorků.

"Český ležák u nás umí uvařit všechny pivovary. Uspět v této konkurenci je proto těžké a pro nás velmi důležité. Zisk medaile je o to cennější, že piva hodnotí sami sládci. A když čeští sládkové řeknou, že naše, tedy náchodské, pivo z tanku je nejlepší, tak je to obrovská pocta," ohodnotil úspěch v soutěži ředitel Petr Kaluža.

Soutěže o prestižní Zlaté pivní pečetě se letos zúčastnilo 245 pivovarů z 20 zemí. Síly poměřily v 33 pivních kategoriích. Za dohledu renomovaných certifikačních autorit soutěžilo přes 1205 vzorků piv.

Historie prestižního Mezinárodního pivního festivalu České Budějovice se váže už k počátku 90. let, kdy se v roce 1991 uskutečnily v Táboře první Slavnosti piva. Původní čtyři hodnocené kategorie se v roce 2001 rozšířily na devět, v roce 2006 se už degustovalo ve 14 kategoriích, letos ve třiatřiceti. Stoupal i počet zúčastněných pivovarů. Z počátečních šesti v roce 1991 až k dnešním 245.

obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hvězdárna v Úpici se zapojí do Keltského telegrafu

Hvězdárna v Úpici se zapojí do Keltského telegrafu

Tuto sobotu se po celé republice rozhoří ohně a rozsvítí signáln&...

Akce Večer pro dobrou věc v Jaroměři opět pomáhala

Akce Večer pro dobrou věc v Jaroměři opět pomáhala

Herec Pavel Trávníček se sešel se svým synem, taktéž hercem Pavle...

Hokejisté Jaroměře budou hrát o bronz

Hokejisté Jaroměře budou hrát o bronz

Hokejisty Jaroměře čeká v Krajské lize mužů utkání o třetí m&iacu...

V Jaroměři vyroste nová stanice, hasiči se museli dočasně přestěhovat

V Jaroměři vyroste nová stanice, hasiči se museli dočasně přestěhovat

Středeční ranní směnu zahájili jaroměřští profesionáln&iac...

Vedení náchodské radnice ocenilo záchranáře a strážnici městské policie

Vedení náchodské radnice ocenilo záchranáře a strážnici městské policie

Ve čtvrtek dopoledne ocenili starosta města Jan Birke společně s místostarosty Janem Čtvrtečk...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře