Pondělí 29.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Hokejisté Náchoda vyhráli v Bydžově a stoupají tabulkou

Hokejisté Náchoda vyhráli v Bydžově a stoupají tabulkou

seznam článků
Strana 2
Všechny strany

nach1

Hokejisté náchodského Primátora zvítězili ve středu v 10. kole krajské ligy Novém Bydžově 6 : 3 a v tabulce poskočili na sedmé místo. V neděli je čeká derby s Jaroměří.

Stadion Nový Bydžov - HC Náchod 3 : 6 (2 : 3, 0 : 2, 1 : 1)

V tomto veledůležitém zápase potřebovali hosté potvrdit nedělní vítězství se Semechnicemi. V brance tentokrát dostal příležitost mladík Kolbaba, nastoupil již kapitán Vondřejc, který si odpykal jednozápasovou stopku. Opět hrál Hradecký, kamarády přijeli podpořit i rekonvalescenti Navrátil s Petrem. Domácí nastupovali s dlouholetým hráčem Náchoda Komárkem i Hrabicou, který ještě v minulé sezóně oblékal dres Primátorů. Rovněž nastoupili další nové akvizice Pomichálek a Kubišta.

Zápas začal pro hosty doslova hororově a Kolbaba již ve 34. sekundě lovil kotouč ze své branky – 1 : 0. Na konci 3. minuty se trefil Malina a s hosty to nevypadalo příliš růžově – 2 : 0. V 8. minutě do útoku zaveleli mladíci, když kotouč zavezl do útočné třetiny Hradecký a našel najetého Zemana, který vsítil kontaktní branku – 2 : 1. Ve 14. minutě Šejnoha po asistenci Chudého a Škody vyrovnal – 2 : 2. Po půl minutě Hudeček doklepl kotouč do branky po ráně Šejnohy a teči Škody – 2 : 3. Po chvíli přišel faul Macháčka a v následném oslabení hosty podržel brankář Kolbaba.

Do druhé části vstoupil Náchod s výhodou jednoho muže v poli. Přesilovku zhatil faulem Pavlík ve 43. sekundě. Ve 2. minutě se proti pravidlům provinil Komárek a na konci téže minuty se prosadil kapitán Vondřejc po náhře Pánka – 2 : 4. Potom se hodně vylučovalo na obou stranách. Na trestnou lavici usedl Pavlík, Věchet, Novák a Burdych s Dostálem. Žádná z přesilovek však využita nebyla. V čase 11:00 se vytáhl Kolbaba při šanci Pomichálka. Sedm sekund před druhým klaksonem Zeman našel našlápnutého Škodu, který nabídnutou šanci s přehledem využil ranou nad padajícím Balážikem – 2 : 5.

Do třetího dějství šli hosté s tříbrankovým náskokem. Ve 3. minutě po ráně Kubišty zvonila tyč a odražený kotouč pohotově skryl Kolbaba pod svým tělem. V úvodu 17. minuty se po ráně Kubišty kotouč prokutálel mezi Kolbabovými betony a k údivu všech přítomných i domácích příznivců rozhodčí Martinek ukázal na středový kruh. Nic nebyla platná intervence kapitána Vondřejce, že kotouč v žádném případě v brance Náchoda neskončil, gól – negól platil – 3 : 5! Ve 20. minutě se domácí po oddechovém čase odhodlali ke hře bez brankáře, čehož využil 7 sekund před závěrečnou sirénou Hudeček – 3 : 6. Po zápase v kabině trenéři Vondřejc a Hynek poděkovali hráčům za bojovný výkon.

Branky Náchoda: Zeman (Hradecký), Šejnoha (Chudý, Škoda), Hudeček (Škoda, Šejnoha), Vondřejc (Pánek), Škoda (Zeman), Hudeček, vyloučení 7 : 7, navíc Pomichálek (Nový Bydžov) 10 min. OT, využití 0 : 1, střely 35 : 33, rozhodčí Martinek - Kittner, Votroubek, diváci 150.

Sestava Náchoda: Kolbaba – Chudý, Michel, Pavlík, Komárek, Dostál – Verner, Vondřejc, Zeman, Hradecký, Šejnoha, Hrabica, Leeder, Petr, Hudeček

obrazek_10

Přidat komentář

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek