Středa 24.duben 2019

Poslední aktualizace24.04.2019 07:49

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Náchodsko Tipy na akce na Náchodsku pro víkend od 20. do 22. září

Tipy na akce na Náchodsku pro víkend od 20. do 22. září

Email Tisk PDF

zelez

Výstava modelové železnice, festival modelářů a koloběžek, divadelní představení, záznam koncertu v kině, volejbalový turnaj, ples či koncert irské muziky. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 20. do 22. září konají na Náchodsku.

V klubovně zahrádkářů v České Skalici se od pátku do neděle bude konat Výstava modelové železnice. Součástí akce bude výstava diorám modelářského kroužku z České Skalice a ze soukromých sbírek či prezentace plastikových modelů a vrtulníků.

V pátek a v sobotu si v autocampu Rozkoš u České Skalice dají dostaveníčko milovníci upravených automobilů při 22. ročníku Tuning Rozkoš. Jsou připraveny i soutěže a exhibiční vystoupení. Bude se pít i grilovat.

V pátek začne v Prodejní zahradě v Červeném Kostelci tradiční podzimní výstava Oslava sklizně, která bude probíhat do konce října. Podzim je obdobím sklizně a zúročením celoroční práce, přijďte si tedy pro inspiraci a dobré nápady. Během výstavy je o sobotách vždy připravena degustace dýňových pomazánek a jiných dobrot.

Renata Marie Kwoková zve na setkání, při kterém prožijete uvolnění a doplnění energie díky malování mandal. Malování mandal je účinná technika, která nás vede k tomu, že naplno prožíváme přítomný okamžik. Ve Středisku volného času Bájo v České Skalici se začíná v pátek v 18 hodin.

Tradičně se na rybníku Broďák u Červeného Kostelce sejdou vodní modeláři. Konat se zde zároveň bude První koloběžkářský festival. Pojede se spanilá jízda, uvidíte exhibici muscherů či dovednostní hry na lávce.

Na kurtech v Červeném Kostelci se v sobotu bude hrát Volejbalový turnaj smíšených družstev neregistrovaných hráčů. Začíná se v 9 hodin, registrace půl hodiny předtím.

Ostře sledované vlaky se jmenuje divadelní představení, které uvedou herci z Mladé Boleslavi. V Divadle J. K. Tyla v Červeném Kostelci se začíná v sobotu v 19:30 hodin.

V Kině Vesmír v Náchodě v sobotu v 19:30 hodin začne digitální záznam koncertu Springsteen & I. Zazní nejoblíbenější hity Bruce Springsteena i dosud nezveřejněná legendární vystoupení z průběhu celé jeho kariéry.

V sokolovně v České Skalici začne v sobotu 21. září ve 20 hodin Jiřinkový ples. K tanci a poslechu hraje skupina Geny ze Rtyně v Podkrkonoší.

Skupina Irish Dew produkuje tradiční irskou i skotskou hudbu a původní skladby v keltském duchu. Koncert kapely začne v neděli v 19 hodin v Divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě.

Akce, které se o víkendu konají na Broumovsku, najdete na serveru Naše Broumovsko.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Dopravní komplikace spojené s uzavírkou železničních přejezdů v Náchodě-Bělovsi

Dopravní komplikace spojené s uzavírkou železničních přejezdů v Náchodě-Bělovsi

Od dnešního dne do 27. května 2019 bude v souvislosti s revitalizací železničn&...

Babiččino údolí již po jedenácté ožije Ovčáckými slavnostmi

Babiččino údolí již po jedenácté ožije Ovčáckými slavnostmi

Blíží se konec dubna a s ním tradiční Den Země v Babiččině údol&i...

Dostavba Malých lázní v Bělovsi vstupuje do své finální etapy

Dostavba Malých lázní v Bělovsi vstupuje do své finální etapy

V pondělí odpoledne podepsal starosta Náchoda Jan Birke a jednatel společnosti Průmsta...

Náchodské MŠ nabídnou místa pro děti zaměstnanců nemocnice

Náchodské MŠ nabídnou místa pro děti zaměstnanců nemocnice

V tomto týdnu se uskutečnilo jednání na odboru školství Městsk&ea...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře