Středa 24.leden 2018

Poslední aktualizace23.01.2018 18:25

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Náchodsko Tipy na akce na Náchodsku o víkendu od 14. do 16. června

Tipy na akce na Náchodsku o víkendu od 14. do 16. června

Email Tisk PDF

sest

Kulturní program v Babiččině údolí, beachvolejbal v Hronově, metalový festival v Červeném Kostelci, koncert Olympicu na Výravě, netradiční plavidla na Úpě v České Skalici či závody ve šplhu v Novém Městě nad Metují. To jsou tipy na akce na Náchodsku, které se konají o víkendu od 14. do 16. června.

Za babičkou Boženy Němcové do Ratibořic se jmenuje program, který trvá od středy do neděle v Babiččině údolí. Představí se vám postavy důvěrně známé z knihy Babička a přivítají vás v místech, ve kterých se děj románu odehrává. Je nutná rezervace prohlídek. Během těchto dnů zde bude probíhat dobročinný bazar ve prospěch Babiččina údolí.

Od středy do neděle bude na hronovském náměstí postaven beachvolejbalový kurt. Během těchto dnů se zde odehrají zápasy základních škol, příchozích, párů i amatérů. Doprovázet akci bude kulturní program či stánky s občerstvením.

Minulý ročník byl v anketě tvrděrockových publicistů Břitva 2012 oceněn třetím místem v kategorii Koncert roku. Jubilejní pátý ročník české metalové veselice MetalGate Czech Death Fest se na tradičním místě v Autocampu Brodský v Červeném Kostelci koná v pátek a v sobotu.

Festival nejen milostné nejen poezie se jmenuje Kolik břehů má rozkoš. O víkendu od 14. do 16. června se odehrává na faře v Šonově u Nového Města nad Metují.

V Prodejní zahradě v Červeném Kostelci se v pátek koná koncert v zahradě pro milovníky pohody a hezkého prostředí. Od 19 hodin zde zahraje hudební seskupení 6 NaChodníku.

V pátek se v náchodské Krčmě Maštal odehraje představení obrazů a příběhů Kavkazské arabesky. Vystoupení Karolíny Plaché a Davida Zelinky začíná v 19 hodin.

Olympic a Petra Janů se skupinou Golem vystoupí v pátek na Letním parketu ve Výravě u Nového Města nad Metují. Koncert českých hudebních legend začíná ve 20:20 hodin.

Klub českých turistů Červený Kostelec pořádá 43. ročník tradičního dálkového pochodu Cestou Jakuba Haliny na Sněžku. Startuje se od 4:30 do 6:30 hodin od sokolovny. Cíl je pro všechny trasy na chatě Růžohorky v Krkonoších.

Úpění 2013 je 38. ročník plavení po řece Úpě na netradičních plavidlech. Koná se za každého počasí a stavu vody v řece. Plavcům i divákům zahraje hudební skupina Rohořez. Prezence od 9 do 11 hodin u Šiškovenského mostu v Havlovicích, kde bude ve 12 hodin proveden slavnostní start za asistence havlovického vodníka. Cíl je v Ratibořicích po zdolání Viktorčina splavu.

Ve 30. kole fotbalové Divize C se hráči FK Náchod utkají s Dobrovicemi. Výkop utkání na stadionu v Bělovsi je v sobotu v 17 hodin.

Na několika místech se o víkendu koná několik akcí v rámci Deset Deka Festivalu 2013.

V sobotu vystoupí špičkový vokální sbor Sofia Vokalensemble ze Stockholmu v kostele Nanebevzetí Panny Marie v České Skalici. Koncert začíná v 19 hodin.

V rámci Promenádních koncertů v Červeném Kostelci vystoupí v neděli 16. června od 10 hodin dětský domácí folklorní soubor Hadářek.

V areálu sokolovny se v neděli od 12:30 hodin bude konat Velká cena Nového Města nad Metují v olympijsko - athénském šplhu.

Akce, které se o víkendu od 14. do 16. června konají na Broumovsku, najdete na serveru Naše Broumovsko.

Ilustrační foto ke koncertu 6 NaChodníku. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Policisté prošetřili poničení betlému na náchodském náměstí. Muž je pokácel neúmyslně

Policisté prošetřili poničení betlému na náchodském náměstí. Muž je pokácel neúmyslně

Policisté z obvodního oddělení v Náchodě prošetřili poškoz...

Náchodské krasobruslařky závodily ve 4. ročníku Poděbradského ledového srdce

Náchodské krasobruslařky závodily ve 4. ročníku Poděbradského ledového srdce

Svoji premiéru zvládla Klára Wilson a předvedla svoji první volnou j&iac...

Trutnov postaví dobrovolným hasičům novou zbrojnici

Trutnov postaví dobrovolným hasičům novou zbrojnici

Dobrovolní hasiči z Horního Starého Města v Trutnově se dočkají nov&eacu...

Úrodný rok Náchodského PRIMÁTORA

Úrodný rok Náchodského PRIMÁTORA

Historicky nejvyšší počet získaných ocenění zaznamenala v ...

V Novém Městě nad Metují vznikne nová tělocvična

V Novém Městě nad Metují vznikne nová tělocvična

V pondělí 15. ledna 2018 byla podepsána smlouva o dílo na realizaci stavby "Př&...

Doporučujeme

Smlouva o spolupráci mezi Oblastní nemocnicí Náchod a Vysokou školou fyzioterapie se sídlem ve Vratislavi podepsána

20161121 134641 m

Za účasti starosty Náchoda Jana Birke byla v pondělí 21. listopadu 2016 v budově Městského úřadu Náchod podepsána Smlouva o vzájemné spolupráci, inovování a zdokonalování efektivity vzdělávání pro potřeby současného trhu práce mezi Oblastní nemocnicí v Náchodě a Vysokou školou fyzioterapie se sídlem ve Vratislavi. Smlouvu podepsali předseda představenstva Oblastní nemocnice Náchod Ing. Zbyněk Chotěborský a Dr. Andrzej Bugajski, prorektor Vysoké školy fyzioterapie ve Vratislavi...celý článek

 

Poslední komentáře