Sobota 18.listopad 2017

Poslední aktualizace18.11.2017 04:33

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Náchodsko Nabídka akcí na Náchodsku pro víkend od 28. do 30. června

Nabídka akcí na Náchodsku pro víkend od 28. do 30. června

Email Tisk PDF

babi

Plavci v Červeném Kostelci, Mňága a Žďorp na Výravě, Den nezávislosti v Hronově, filharmonie na novoměstském zámku, slavnosti v Ratibořicích či letní minifestival na náchodském zámku. To jsou tipy na akce na Náchodsku pro víkend od 28. do 30. června.

Vernisáží bude v pátek zahájena v Městské galerii Zázvorka v Novém Městě nad Metují výstava fotografií Jindřicha Štreita nazvaná (Ab)normalizace. Začátek je v 17 hodin.

Plavci s Honzou Vančurou vystoupí v pátek 28. června od 20 hodin v přírodním areálu před Divadlem J. K. Tyla v Červeném Kostelci. V případě nepřízně počasí se koncert přesune do Divadla J. K. Tyla.

Skupiny Mňága a Žďorp, Jaksi Taksi a Heebie Jeebies vystoupí v pátek v areálu Letního parketu na Výravě. Koncerty začínají ve 20:30 hodin. Doprava po koncertě do všech směrů je zajištěna autobusy.

V sobotu opět vyrazí na trasu Jaroměř Náchod a zpět historický parní vlak. První odjezd z Jaroměře je v 8:52 hodin, druhý ve 14:16 hodin. Nastoupit lze i na zastávkách po trati.

Plno veselí v Rudrově mlýně s bodrým Panem otcem a letní folklorní tradice v podání dětského souboru Barunka z České Skalice. To jsou Mlynářské slavnosti v Ratibořicích, které se konají v sobotu i v neděli.

Oslavy založení klubu SK Babí začnou na místním hřišti v sobotu ve 12:45. Svou účast v dresu fotbalové Pivrncovy jedenáctky slíbil Ivo Ulich, Václav Kotal či Luděk Zelenka a samozřejmě sáňkař a kreslíř Petr Urban.

Den nezávislosti chce ukázat, že na první pohled odlišné a oddělené světy se velmi snadno spojí v jeden, neboť lidé s hendikepem se chtějí a mohou bavit stejně jako zdraví lidé. Den plný her, atrakcí a soutěží se koná 29. června od 14 do 18 hodin v Jiráskově parku v Hronově.

Říkadla a křikadla je dětský pořad písničkářky Karolíny Kamberské, který vychází z její stejnojmenné desky. Vystoupení v Prodejní zahradě v Červeném Kostelci začne v sobotu v 15 hodin.

Letní minifestival U nás na zámku se koná v zámeckém areálu v Náchodě v sobotu od 16 hodin. Během dne jsou připravena hudební a divadelní vystoupení, degustace vína i dětský koutek. V rámci programu se bude konat také benefiční dražba piknikových košů. Kdokoliv z příchozích může věnovat naplněný piknikový koš do dražby a přispět tak na konto Domova svatého Josefa v Žirči u Dvora Králové nad Labem.

Na degustaci japonských čajů zvou pořadatelé do Klubu Poklop v Náchodě. Ochutnávka ve stylovém prostředí čajového klubu začne v sobotu v 18 hodin.

Divadelní soubor Aloise Jiráska v Hronově představí ve svém nastudování drama Antona Pavloviče Čechova Tři sestry. Premiéra v Jiráskově divadle v Hronově začíná v sobotu v 19 hodin.

V Prodejní zahradě v Červeném Kostelci se v sobotu koná ještě jedna akce. Od 19 hodin vystoupí jednočlenný orchestr Circus Ponorka - Honza Ponocný.

V neděli začne na volejbalových kurtech v Červeném Kostelci Badmintonový turnaj. Hrají dvojice mužské, dámské i smíšené. Prezentace od 8:30 hodin.

V přírodním areálu před Divadlem J. K. Tyla v Červeném Kostelci začne v neděli od 10 hodin tradiční Promenádní koncert. Tentokrát hraje Klapeto.

Koncert Novoměstské filharmonie pod vedením Jaroslava Rybáčka na nádvoří zámku v Novém Městě nad Metují začíná v neděli v 18 hodin.

V přírodním areál u Divadla J. K. Tyla v Červené Kostelci uvede domácí divadelní soubor NA TAHU báchorku o třech jednáních od Josefa Kajetána Tyla Strakonický dudák. Představení začíná ve 20:30 hodin.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Dá se Kamila Nývltová na novou kariéru?

Dá se Kamila Nývltová na novou kariéru?

Nástěnný kalendář se stylovými a svůdnými fotografiemi Kamily N&y...

Nemocnice v Náchodě prošla auditem. Jeho výsledky podporují změny ve fungování krajského zdravotnictví

Nemocnice v Náchodě prošla auditem. Jeho výsledky podporují změny ve fungování krajského zdravotnictví

Hospodaření Oblastní nemocnice Náchod a.s., která je největš&iacu...

Uchazeči podali tři nabídky na dostavbu náchodské nemocnice

Uchazeči podali tři nabídky na dostavbu náchodské nemocnice

Obálky s nabídkami, které podali uchazeči o zakázku "Oblastní nem...

Ve čtvrtek skončí objížďka Náchoda pro nákladní dopravu vedoucí Trutnovem

Ve čtvrtek skončí objížďka Náchoda pro nákladní dopravu vedoucí Trutnovem

Na jaře 2016 začaly v Náchodě opravy hlavního průtahu městem vedoucím na polsk&...

Listopadový SWING slaví desáté narozeniny, Osobností je jeho zakladatel Daniel Šafr

Listopadový SWING slaví desáté narozeniny, Osobností je jeho zakladatel Daniel Šafr

Časopis Náchodský SWING pro vás vychází už deset let. Přesně dese...

Doporučujeme

Smlouva o spolupráci mezi Oblastní nemocnicí Náchod a Vysokou školou fyzioterapie se sídlem ve Vratislavi podepsána

20161121 134641 m

Za účasti starosty Náchoda Jana Birke byla v pondělí 21. listopadu 2016 v budově Městského úřadu Náchod podepsána Smlouva o vzájemné spolupráci, inovování a zdokonalování efektivity vzdělávání pro potřeby současného trhu práce mezi Oblastní nemocnicí v Náchodě a Vysokou školou fyzioterapie se sídlem ve Vratislavi. Smlouvu podepsali předseda představenstva Oblastní nemocnice Náchod Ing. Zbyněk Chotěborský a Dr. Andrzej Bugajski, prorektor Vysoké školy fyzioterapie ve Vratislavi...celý článek

 

Poslední komentáře