Sobota 20.duben 2019

Poslední aktualizace19.04.2019 04:28

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Náchodsko Nabídka akcí na Náchodsku pro víkend od 28. do 30. června

Nabídka akcí na Náchodsku pro víkend od 28. do 30. června

Email Tisk PDF

babi

Plavci v Červeném Kostelci, Mňága a Žďorp na Výravě, Den nezávislosti v Hronově, filharmonie na novoměstském zámku, slavnosti v Ratibořicích či letní minifestival na náchodském zámku. To jsou tipy na akce na Náchodsku pro víkend od 28. do 30. června.

Vernisáží bude v pátek zahájena v Městské galerii Zázvorka v Novém Městě nad Metují výstava fotografií Jindřicha Štreita nazvaná (Ab)normalizace. Začátek je v 17 hodin.

Plavci s Honzou Vančurou vystoupí v pátek 28. června od 20 hodin v přírodním areálu před Divadlem J. K. Tyla v Červeném Kostelci. V případě nepřízně počasí se koncert přesune do Divadla J. K. Tyla.

Skupiny Mňága a Žďorp, Jaksi Taksi a Heebie Jeebies vystoupí v pátek v areálu Letního parketu na Výravě. Koncerty začínají ve 20:30 hodin. Doprava po koncertě do všech směrů je zajištěna autobusy.

V sobotu opět vyrazí na trasu Jaroměř Náchod a zpět historický parní vlak. První odjezd z Jaroměře je v 8:52 hodin, druhý ve 14:16 hodin. Nastoupit lze i na zastávkách po trati.

Plno veselí v Rudrově mlýně s bodrým Panem otcem a letní folklorní tradice v podání dětského souboru Barunka z České Skalice. To jsou Mlynářské slavnosti v Ratibořicích, které se konají v sobotu i v neděli.

Oslavy založení klubu SK Babí začnou na místním hřišti v sobotu ve 12:45. Svou účast v dresu fotbalové Pivrncovy jedenáctky slíbil Ivo Ulich, Václav Kotal či Luděk Zelenka a samozřejmě sáňkař a kreslíř Petr Urban.

Den nezávislosti chce ukázat, že na první pohled odlišné a oddělené světy se velmi snadno spojí v jeden, neboť lidé s hendikepem se chtějí a mohou bavit stejně jako zdraví lidé. Den plný her, atrakcí a soutěží se koná 29. června od 14 do 18 hodin v Jiráskově parku v Hronově.

Říkadla a křikadla je dětský pořad písničkářky Karolíny Kamberské, který vychází z její stejnojmenné desky. Vystoupení v Prodejní zahradě v Červeném Kostelci začne v sobotu v 15 hodin.

Letní minifestival U nás na zámku se koná v zámeckém areálu v Náchodě v sobotu od 16 hodin. Během dne jsou připravena hudební a divadelní vystoupení, degustace vína i dětský koutek. V rámci programu se bude konat také benefiční dražba piknikových košů. Kdokoliv z příchozích může věnovat naplněný piknikový koš do dražby a přispět tak na konto Domova svatého Josefa v Žirči u Dvora Králové nad Labem.

Na degustaci japonských čajů zvou pořadatelé do Klubu Poklop v Náchodě. Ochutnávka ve stylovém prostředí čajového klubu začne v sobotu v 18 hodin.

Divadelní soubor Aloise Jiráska v Hronově představí ve svém nastudování drama Antona Pavloviče Čechova Tři sestry. Premiéra v Jiráskově divadle v Hronově začíná v sobotu v 19 hodin.

V Prodejní zahradě v Červeném Kostelci se v sobotu koná ještě jedna akce. Od 19 hodin vystoupí jednočlenný orchestr Circus Ponorka - Honza Ponocný.

V neděli začne na volejbalových kurtech v Červeném Kostelci Badmintonový turnaj. Hrají dvojice mužské, dámské i smíšené. Prezentace od 8:30 hodin.

V přírodním areálu před Divadlem J. K. Tyla v Červeném Kostelci začne v neděli od 10 hodin tradiční Promenádní koncert. Tentokrát hraje Klapeto.

Koncert Novoměstské filharmonie pod vedením Jaroslava Rybáčka na nádvoří zámku v Novém Městě nad Metují začíná v neděli v 18 hodin.

V přírodním areál u Divadla J. K. Tyla v Červené Kostelci uvede domácí divadelní soubor NA TAHU báchorku o třech jednáních od Josefa Kajetána Tyla Strakonický dudák. Představení začíná ve 20:30 hodin.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Babiččino údolí již po jedenácté ožije Ovčáckými slavnostmi

Babiččino údolí již po jedenácté ožije Ovčáckými slavnostmi

Blíží se konec dubna a s ním tradiční Den Země v Babiččině údol&i...

Dostavba Malých lázní v Bělovsi vstupuje do své finální etapy

Dostavba Malých lázní v Bělovsi vstupuje do své finální etapy

V pondělí odpoledne podepsal starosta Náchoda Jan Birke a jednatel společnosti Průmsta...

Náchodské MŠ nabídnou místa pro děti zaměstnanců nemocnice

Náchodské MŠ nabídnou místa pro děti zaměstnanců nemocnice

V tomto týdnu se uskutečnilo jednání na odboru školství Městsk&ea...

Trutnovští běžkaři mají nové zázemí

Trutnovští běžkaři mají nové zázemí

Trutnovští běžkaři se dočkali zcela nového a moderního zázem&iacu...

Podpořte 15. května již 23. ročník Květinového dne!

Podpořte 15. května již 23. ročník Květinového dne!

Také v tomto roce se uskuteční jako součást mezinárodní kampaně p...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře