Středa 24.leden 2018

Poslední aktualizace23.01.2018 18:25

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Náchodsko Nabídka akcí na Náchodsku pro víkend od 15. do 17. března

Nabídka akcí na Náchodsku pro víkend od 15. do 17. března

Email Tisk PDF

zvirata

Vyvrcholení divadelního festivalu, indiánský workshop, módní přehlídka, vyhlášení sportovce roku, loutkové divadlo, satelitní přenos opery nebo házená. Na Náchodsku se o víkendu od 15. do 17. března koná celá řada akcí.

V Divadle J.K.Tyla v Červeném Kostelci se už od středy koná přehlídka amatérského činoherního a hudebního divadla. Podstatnou část ze třinácti představení mají diváci ještě před sebou.

Workshop, přednášky a obřady pod vedením čistokrevné indiánky z kmene Krí se od pátku do neděle konají ve Vile Čerych v České Skalici. Lze se účastnit i na jednotlivé části programu.

V pátek v 10 hodin začne v prostorech Střediska volného času Déčko v Náchodě vernisáž výstavy Do pohádky na Ukrajinu a zase zpátky s pohádkovým představením a prezentací ruské kultury.

Láry Fáry dělá člověka se jmenuje módní přehlídka v náchodské kavárně. Přehlídka jarní i letní kolekce je prodejní. Začíná se v pátek 15. března v 16 hodin.

Slavnostní galavečer, v rámci kterého dojde k vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec, reprezentant okresu Náchod za rok 2012, se koná v sále Josefa Čapka v Hronově. Začíná se v pátek od 18 hodin. V doprovodném programu vystoupí Olga Lounová a Jiří Zonyga.

V náchodském Déčku se v sobotu v 9 hodin konají dvě akce. Sobota s Herbertem je zábavná výuka angličtiny pro děti a Jarní fimo hrátky, což je dopolední workshop modelování z polymerové hmoty fimo.

V sobotu v 15 hodin se hraje loutková pohádka. Loutkový soubor Dětem pro radost v náchodském loutkovém divadle uvede představení O chytré lišce.

V sobotu v 16:45 hodin začne v Kině Vesmír v Náchodě satelitní přímý přenos z Metropolitní opery v New Yorku s názvem Francesca da Rimini. Opera je nastudována v italském originále a uváděna s anglickými a českými titulky.

V házenkářské hale Plechovka Na Hamrech v Náchodě se v sobotu utkají v 15. kole 1. ligy házené domácí TJ Náchod s týmem JM Chodov. Utkání začíná v 17:30 hodin.

V sokolovně v České Skalici v sobotu ve 20 hodin začíná Maškarní bál na téma Máme rádi zvířata. K tanci hraje skupina Hektoři.

V neděli od 9 hodin začínají v Hronově Velikonoční trhy uměleckých řemesel. V sále J. Čapka, v jeho předsálí i po celém hronovském náměstí budou vystavovat své výrobky s velikonoční a jarní tématikou vystavovatelé a řemeslníci z celé ČR.

Na smrtnou neděli budou děvčata z folklorního souboru Barunka obcházet obyvatele České Skalice s přáním hezkého jara a s koledou. Odpoledne ve 14 hodin vyjde z Husova náměstí průvod v čele s Mořenou. Průvod půjde ulicí Boženy Němcové k řece Úpě pod maloskalickou tvrzí, kde bude Mořena - Zima odstrojena a utopena.

Pro děti od 3 do 10 let je určena pohádka Nosáčkova dobrodružství – Pinokio. V Divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě se začíná v neděli v 15 hodin.

Špalíček je představení Bílkova kratochvilného divadla v rámci Minifestivalu pohádek pro děti. V Kině 70 v Novém Městě nad Metují se začíná v neděli v 15 hodin.

V neděli v 16 hodin je před budovou Déčka sraz a bude se Vítat jaro. Společně potom svrhnou Morenu do Metuje. Od 14:30 se v Déčku budou vyrábět Morenky.

Na Zimním stadionu v Náchodě začne v neděli v 16:30 hodin Exhibice krasobruslařského oddílu. Závodnice předvedou exhibiční program, který sestavil choreograf František Blaťák.

Co se o víkendu děje na Broumovsku najdete na serveru Naše Broumovsko.  

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Policisté prošetřili poničení betlému na náchodském náměstí. Muž je pokácel neúmyslně

Policisté prošetřili poničení betlému na náchodském náměstí. Muž je pokácel neúmyslně

Policisté z obvodního oddělení v Náchodě prošetřili poškoz...

Náchodské krasobruslařky závodily ve 4. ročníku Poděbradského ledového srdce

Náchodské krasobruslařky závodily ve 4. ročníku Poděbradského ledového srdce

Svoji premiéru zvládla Klára Wilson a předvedla svoji první volnou j&iac...

Trutnov postaví dobrovolným hasičům novou zbrojnici

Trutnov postaví dobrovolným hasičům novou zbrojnici

Dobrovolní hasiči z Horního Starého Města v Trutnově se dočkají nov&eacu...

Úrodný rok Náchodského PRIMÁTORA

Úrodný rok Náchodského PRIMÁTORA

Historicky nejvyšší počet získaných ocenění zaznamenala v ...

V Novém Městě nad Metují vznikne nová tělocvična

V Novém Městě nad Metují vznikne nová tělocvična

V pondělí 15. ledna 2018 byla podepsána smlouva o dílo na realizaci stavby "Př&...

Doporučujeme

Smlouva o spolupráci mezi Oblastní nemocnicí Náchod a Vysokou školou fyzioterapie se sídlem ve Vratislavi podepsána

20161121 134641 m

Za účasti starosty Náchoda Jana Birke byla v pondělí 21. listopadu 2016 v budově Městského úřadu Náchod podepsána Smlouva o vzájemné spolupráci, inovování a zdokonalování efektivity vzdělávání pro potřeby současného trhu práce mezi Oblastní nemocnicí v Náchodě a Vysokou školou fyzioterapie se sídlem ve Vratislavi. Smlouvu podepsali předseda představenstva Oblastní nemocnice Náchod Ing. Zbyněk Chotěborský a Dr. Andrzej Bugajski, prorektor Vysoké školy fyzioterapie ve Vratislavi...celý článek

 

Poslední komentáře