Sobota 22.září 2018

Poslední aktualizace22.09.2018 12:24

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Náchodsko Nabídka akcí na Náchodsku o víkendu od 22. do 24. února

Nabídka akcí na Náchodsku o víkendu od 22. do 24. února

Email Tisk PDF

karnev

Výstava domácího zvířectva, loutkové divadlo, koncert symfonického orchestru, plesy, házená, volejbalový turnaj, promítání filmu z festivalu Jeden svět, Hodina Země či karneval na ledě. Na Náchodsku je o víkendu od 22. do 24. února připravena celá řada akcí.

SVČ Bájo Česká Skalice zve děti i dospělé na výtvarný kurz Pergamano, při kterém si vyrobíte z pergamenového papíru blahopřání s obálkou nebo průsvitku do okna či dárkovou krabičku. Začíná se v pátek v 18 hodin.

V restaurantu Pyramida začne v pátek ve 20 hodin Novoměstský ples. Hraje hudební skupina JK Band, těšit se můžete na předtančení a ukázky rock and rollu.

V chovatelském areálu v Jiráskově ulici v České Skalici se v sobotu i v neděli koná Jarní výstava králíků, holubů a drůbeže. Můžete si koupit jak zvířata, tak i chovatelské potřeby.

V sobotu v 8 hodin začne v České Skalici 16. ročník tradičního turnaje ve volejbale žen Memoriál Míly Váňové. Občerstvení je zajištěné, přijďte povzbudit volejbalistky z celého okresu.

Kašpárek a čarodějnice se jmenuje loutková pohádka, kterou v loutkovém divadle v Náchodě uvede Spolek pro radost dětem. Začátek v sobotu 23. února v 15 hodin.

V tělocvičně základní školy ve Zbečníku se v pátek od 15 hodin koná Dětský karneval. Kdo všechno vystoupí si přečtete na plakátu.

Házenkáři Náchoda přivítají v sobotu v domácí hale Plechovka Na Hamrech ve 12. kole 1. ligy tým ze Strakonic. Začátek utkání v 17:30 hodin.

Klub Poklop v Náchodě promítne v sobotu v 19 hodin dokument o diktatuře Alexandra Lukašenka s názvem Běloruský sen. Film je promítán v rámci festivalu Jeden svět.

V Divadle J.K.Tyla v Červeném Kostelci vystoupí v sobotu v 19 hodin Police Symphony Orchestra. Uslyšíte klasickou hudbu v trochu jiném kabátu, muzikálovou, popovou, rockovou či operní hudbu. Taktovky se ujme Jakub Šaroun a Miroslav Srna.

Yvetta Blanarovičová a Marcela Holanová vystoupí jako hosté během večera na Reprezentačním plese města Náchoda. V Beránka hraje skupina Relax, v kavárně cimbálová muzika, předtančení uvede Taneční škola Krok z Hradce Králové. Začátek plesu je tradiční, ve 20 hodin.

 V sobotu ve 20:30 zhasnou po Náchodě světla. Město i někteří občané se připojí k charitativní akci Hodina Země. Sraz happeningu je na Masarykově náměstí.

Oddíl krasobruslení v Novém Městě nad Metují zve na dětský karneval na bruslích. Na Zimním stadionu je sraz ve 14 hodin. Další karneval, tentokrát v Hronově, má téma Jedem do Afriky. V 15 hodin.

Akce, které se o víkendu konají na Broumovsku najdete na serveru Naše Broumovsko.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

92 milionů korun na nové kotle rozdáno za 21,5 vteřiny

92 milionů korun na nové kotle rozdáno za 21,5 vteřiny

950 žádostí za 21,5 vteřiny – takový je výsledek poslední v...

Královéhradeckým firmám vládne rodinné strojírenství, živnostníkům doučovací centrum

Královéhradeckým firmám vládne rodinné strojírenství, živnostníkům doučovací centrum

V Královéhradeckém kraji získala titul Vodafone Firma roku 2018 společno...

Kraj vypíše již potřetí zakázku na pevnost Dobrošov

Kraj vypíše již potřetí zakázku na pevnost Dobrošov

Rada Královéhradeckého kraje schválila opakované vyhlá&sca...

Náchod hledá nové názvy pro dvě minerálky!

Náchod hledá nové názvy pro dvě minerálky!

Před měsícem získalo Město Náchod povolení Ministerstva zdravotnictv&iac...

Batist Nej sestřička 2018 má svou vítězku Ivanu Lelkesovou! Bodovali také muži

Batist Nej sestřička 2018 má svou vítězku Ivanu Lelkesovou! Bodovali také muži

Jubilejní 10. ročník oblíbené soutěže Batist Nej sestřička se v sobotu k...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře