Středa 24.leden 2018

Poslední aktualizace23.01.2018 18:25

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Náchodsko Nabídka akcí na Náchodsku o víkendu od 22. do 24. února

Nabídka akcí na Náchodsku o víkendu od 22. do 24. února

Email Tisk PDF

karnev

Výstava domácího zvířectva, loutkové divadlo, koncert symfonického orchestru, plesy, házená, volejbalový turnaj, promítání filmu z festivalu Jeden svět, Hodina Země či karneval na ledě. Na Náchodsku je o víkendu od 22. do 24. února připravena celá řada akcí.

SVČ Bájo Česká Skalice zve děti i dospělé na výtvarný kurz Pergamano, při kterém si vyrobíte z pergamenového papíru blahopřání s obálkou nebo průsvitku do okna či dárkovou krabičku. Začíná se v pátek v 18 hodin.

V restaurantu Pyramida začne v pátek ve 20 hodin Novoměstský ples. Hraje hudební skupina JK Band, těšit se můžete na předtančení a ukázky rock and rollu.

V chovatelském areálu v Jiráskově ulici v České Skalici se v sobotu i v neděli koná Jarní výstava králíků, holubů a drůbeže. Můžete si koupit jak zvířata, tak i chovatelské potřeby.

V sobotu v 8 hodin začne v České Skalici 16. ročník tradičního turnaje ve volejbale žen Memoriál Míly Váňové. Občerstvení je zajištěné, přijďte povzbudit volejbalistky z celého okresu.

Kašpárek a čarodějnice se jmenuje loutková pohádka, kterou v loutkovém divadle v Náchodě uvede Spolek pro radost dětem. Začátek v sobotu 23. února v 15 hodin.

V tělocvičně základní školy ve Zbečníku se v pátek od 15 hodin koná Dětský karneval. Kdo všechno vystoupí si přečtete na plakátu.

Házenkáři Náchoda přivítají v sobotu v domácí hale Plechovka Na Hamrech ve 12. kole 1. ligy tým ze Strakonic. Začátek utkání v 17:30 hodin.

Klub Poklop v Náchodě promítne v sobotu v 19 hodin dokument o diktatuře Alexandra Lukašenka s názvem Běloruský sen. Film je promítán v rámci festivalu Jeden svět.

V Divadle J.K.Tyla v Červeném Kostelci vystoupí v sobotu v 19 hodin Police Symphony Orchestra. Uslyšíte klasickou hudbu v trochu jiném kabátu, muzikálovou, popovou, rockovou či operní hudbu. Taktovky se ujme Jakub Šaroun a Miroslav Srna.

Yvetta Blanarovičová a Marcela Holanová vystoupí jako hosté během večera na Reprezentačním plese města Náchoda. V Beránka hraje skupina Relax, v kavárně cimbálová muzika, předtančení uvede Taneční škola Krok z Hradce Králové. Začátek plesu je tradiční, ve 20 hodin.

 V sobotu ve 20:30 zhasnou po Náchodě světla. Město i někteří občané se připojí k charitativní akci Hodina Země. Sraz happeningu je na Masarykově náměstí.

Oddíl krasobruslení v Novém Městě nad Metují zve na dětský karneval na bruslích. Na Zimním stadionu je sraz ve 14 hodin. Další karneval, tentokrát v Hronově, má téma Jedem do Afriky. V 15 hodin.

Akce, které se o víkendu konají na Broumovsku najdete na serveru Naše Broumovsko.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Policisté prošetřili poničení betlému na náchodském náměstí. Muž je pokácel neúmyslně

Policisté prošetřili poničení betlému na náchodském náměstí. Muž je pokácel neúmyslně

Policisté z obvodního oddělení v Náchodě prošetřili poškoz...

Náchodské krasobruslařky závodily ve 4. ročníku Poděbradského ledového srdce

Náchodské krasobruslařky závodily ve 4. ročníku Poděbradského ledového srdce

Svoji premiéru zvládla Klára Wilson a předvedla svoji první volnou j&iac...

Trutnov postaví dobrovolným hasičům novou zbrojnici

Trutnov postaví dobrovolným hasičům novou zbrojnici

Dobrovolní hasiči z Horního Starého Města v Trutnově se dočkají nov&eacu...

Úrodný rok Náchodského PRIMÁTORA

Úrodný rok Náchodského PRIMÁTORA

Historicky nejvyšší počet získaných ocenění zaznamenala v ...

V Novém Městě nad Metují vznikne nová tělocvična

V Novém Městě nad Metují vznikne nová tělocvična

V pondělí 15. ledna 2018 byla podepsána smlouva o dílo na realizaci stavby "Př&...

Doporučujeme

Smlouva o spolupráci mezi Oblastní nemocnicí Náchod a Vysokou školou fyzioterapie se sídlem ve Vratislavi podepsána

20161121 134641 m

Za účasti starosty Náchoda Jana Birke byla v pondělí 21. listopadu 2016 v budově Městského úřadu Náchod podepsána Smlouva o vzájemné spolupráci, inovování a zdokonalování efektivity vzdělávání pro potřeby současného trhu práce mezi Oblastní nemocnicí v Náchodě a Vysokou školou fyzioterapie se sídlem ve Vratislavi. Smlouvu podepsali předseda představenstva Oblastní nemocnice Náchod Ing. Zbyněk Chotěborský a Dr. Andrzej Bugajski, prorektor Vysoké školy fyzioterapie ve Vratislavi...celý článek

 

Poslední komentáře