Čtvrtek 21.březen 2019

Poslední aktualizace20.03.2019 07:36

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Náchodsko Nabídka akcí na Náchodsku o víkendu od 22. do 24. února

Nabídka akcí na Náchodsku o víkendu od 22. do 24. února

Email Tisk PDF

karnev

Výstava domácího zvířectva, loutkové divadlo, koncert symfonického orchestru, plesy, házená, volejbalový turnaj, promítání filmu z festivalu Jeden svět, Hodina Země či karneval na ledě. Na Náchodsku je o víkendu od 22. do 24. února připravena celá řada akcí.

SVČ Bájo Česká Skalice zve děti i dospělé na výtvarný kurz Pergamano, při kterém si vyrobíte z pergamenového papíru blahopřání s obálkou nebo průsvitku do okna či dárkovou krabičku. Začíná se v pátek v 18 hodin.

V restaurantu Pyramida začne v pátek ve 20 hodin Novoměstský ples. Hraje hudební skupina JK Band, těšit se můžete na předtančení a ukázky rock and rollu.

V chovatelském areálu v Jiráskově ulici v České Skalici se v sobotu i v neděli koná Jarní výstava králíků, holubů a drůbeže. Můžete si koupit jak zvířata, tak i chovatelské potřeby.

V sobotu v 8 hodin začne v České Skalici 16. ročník tradičního turnaje ve volejbale žen Memoriál Míly Váňové. Občerstvení je zajištěné, přijďte povzbudit volejbalistky z celého okresu.

Kašpárek a čarodějnice se jmenuje loutková pohádka, kterou v loutkovém divadle v Náchodě uvede Spolek pro radost dětem. Začátek v sobotu 23. února v 15 hodin.

V tělocvičně základní školy ve Zbečníku se v pátek od 15 hodin koná Dětský karneval. Kdo všechno vystoupí si přečtete na plakátu.

Házenkáři Náchoda přivítají v sobotu v domácí hale Plechovka Na Hamrech ve 12. kole 1. ligy tým ze Strakonic. Začátek utkání v 17:30 hodin.

Klub Poklop v Náchodě promítne v sobotu v 19 hodin dokument o diktatuře Alexandra Lukašenka s názvem Běloruský sen. Film je promítán v rámci festivalu Jeden svět.

V Divadle J.K.Tyla v Červeném Kostelci vystoupí v sobotu v 19 hodin Police Symphony Orchestra. Uslyšíte klasickou hudbu v trochu jiném kabátu, muzikálovou, popovou, rockovou či operní hudbu. Taktovky se ujme Jakub Šaroun a Miroslav Srna.

Yvetta Blanarovičová a Marcela Holanová vystoupí jako hosté během večera na Reprezentačním plese města Náchoda. V Beránka hraje skupina Relax, v kavárně cimbálová muzika, předtančení uvede Taneční škola Krok z Hradce Králové. Začátek plesu je tradiční, ve 20 hodin.

 V sobotu ve 20:30 zhasnou po Náchodě světla. Město i někteří občané se připojí k charitativní akci Hodina Země. Sraz happeningu je na Masarykově náměstí.

Oddíl krasobruslení v Novém Městě nad Metují zve na dětský karneval na bruslích. Na Zimním stadionu je sraz ve 14 hodin. Další karneval, tentokrát v Hronově, má téma Jedem do Afriky. V 15 hodin.

Akce, které se o víkendu konají na Broumovsku najdete na serveru Naše Broumovsko.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hokejisté Jaroměře budou hrát o bronz

Hokejisté Jaroměře budou hrát o bronz

Hokejisty Jaroměře čeká v Krajské lize mužů utkání o třetí m&iacu...

V Jaroměři vyroste nová stanice, hasiči se museli dočasně přestěhovat

V Jaroměři vyroste nová stanice, hasiči se museli dočasně přestěhovat

Středeční ranní směnu zahájili jaroměřští profesionáln&iac...

Vedení náchodské radnice ocenilo záchranáře a strážnici městské policie

Vedení náchodské radnice ocenilo záchranáře a strážnici městské policie

Ve čtvrtek dopoledne ocenili starosta města Jan Birke společně s místostarosty Janem Čtvrtečk...

Trutnov se zapojil do projektu Turistika - věc společná

Trutnov se zapojil do projektu Turistika - věc společná

Město Trutnov společně s partnerským městem Świdnice tvoří česko-polský projekt...

Dobrovolníkem v nemocnici? Pojďte psychicky podpořit dlouhodobě hospitalizované pacienty

Dobrovolníkem v nemocnici? Pojďte psychicky podpořit dlouhodobě hospitalizované pacienty

Léčebna dlouhodobě nemocných v Jaroměři navázala v závěru loňskéh...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře