Pátek 18.leden 2019

Poslední aktualizace17.01.2019 09:23

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Místa Podrobnosti - Nahlédnutí nejen do krajiny východních Čech - výstava obrazů Petra Vlčka

Napsat e-mail Tisk

Nahlédnutí nejen do krajiny východních Čech - výstava obrazů Petra Vlčka  

Název:
Nahlédnutí nejen do krajiny východních Čech - výstava obrazů Petra Vlčka
Datum konání:
04.05.2018 - 18.05.2018 
Místo konání:
Vila Čerych - Česká Skalice
Kategorie:
Výstava

Popis

Vila Čerych společně s autorem Petrem Vlčkem vás zvou na výstavu obrazů „Nahlédnutí nejen do krajiny východních Čech“. Vernisáž proběhne v pátek 4. května od 17 hodin ve Vile Čerych. Úvodním slovem ji zahájí publicista a glosátor Petr Voldán a na kytaru zahrají žáci ZUŠ Nové Město nad Metují. Výstava potrvá do 18. května. Otevřeno po, út, čt, pá 8 – 15 hodin, st 8 – 17 hodin. so, ne a 8. května zavřeno.

Místo konání

Místo:
Vila Čerych -
Město:
Česká Skalice

Popis

Vila Čerych je spjata s významnými jmény už od doby svého vzniku. Ať už se jednalo o majitele, příslušníky slavných mecenášských rodů Čerychů a Bartoňů, nebo autory návrhů vily a zahrady Otakara Novotného a Josefa Kumpána. Po roce 1989 Vila Čerych přivítala ve svých prostorách mnoho zajímavých osobností působících v různých oborech lidské činnosti.

http://www.vilacerych.cz/

cerych foto 5

 

 

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře