Pondělí 22.říjen 2018

Poslední aktualizace21.10.2018 04:26

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Místa Podrobnosti - Promítání filmu a beseda: Vše o životě po životě

Napsat e-mail Tisk

Promítání filmu a beseda: Vše o životě po životě  

Název:
Promítání filmu a beseda: Vše o životě po životě
Datum konání:
16.01.2018 18.30 h
Místo konání:
Kino Luník - Červený Kostelec
Kategorie:
Kino

Popis

Srdečně vás zveme na projekci dokumentárního snímku režiséra Dalibora Stacha - vše o životě po životě, na kterou bude navazovat přednáška autora. Hostem bude Veronika Michlová.
Dokument je vyprávěním lidí, kteří hranici smrti překročili a bylo jim umožněno vrátit se zpět. Obsahuje nejen průběh prožitku, ale celkovou změnu, kterou těmto lidem klinická smrt do života přinesla. Změnu vnímání svého okolí a světa. Pochopení, že nic se neděje náhodou. Že člověk je neustále v možnosti a jediné, co nás brzdí, jsme my sami.
Přednáška pojednává o filosofickém přesahu fenoménu klinické smrti, je proložena vyprávěním z natáčení, o setkání s Milošem Formanem a dalšími zajímavými lidmi. Po skončení přednášky bude také možné knihy Dalibora Stacha zakoupit.

Předprodej vstupenek v ceně 80 Kč v IC Červený Kostelec nebo online na www.kinolunik.cz.

Místo konání

Místo:
Kino Luník -
Město:
Červený Kostelec

Popis

3D KINO LUNÍK Červený Kostelec se 26.června 2012 po digitalizaci a rekonstrukci interiéru znovuotevřelo široké veřejnosti. Do sálu kina

jak na stěny, tak i na strop byl namontován špičkový akustický obklad Ecophon, který vytváří ideální prostředí pro zvuk v kině. Akustické měření

prokázalo velmi dobré výsledky, tím se kino zařadilo na úroveň multikin.

Novinkou kina je promítání filmů ve 3D a od 12.listopadnu 2013 zbrusu nového formátu High Frame Rate 3D s prostorovým zvukem 7.1. Zároveň je možnost promítání z Bluray přehrávače, satelitu či počítače.

Díky přípojnému místu můžeme spustit prezentaci přímo ze sálu. Kompletní ovládání kina je rovněž ze sálu a to pomocí tabletu.

Novinkou je taktéž občerstvení po celou dobu promítání a free wifi po celém kině.

Kapacita sálu je 220 míst. Díky nové technologii se promítá i pro jednoho diváka.

kinolunik.cz

 kino lunik

img 5878

 (Fotografie - archív Kino Luník)

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře