Úterý 23.leden 2018

Poslední aktualizace22.01.2018 09:21

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Místa Podrobnosti - Suzi Quatro, Olympic, Turbo

Napsat e-mail Tisk

Suzi Quatro, Olympic, Turbo  

Název:
Suzi Quatro, Olympic, Turbo
Datum konání:
15.09.2017 18.00 h
Místo konání:
Letní parket Výrava -
Kategorie:
Hudba

Popis

susi

Místo konání

Místo:
Letní parket Výrava -

Popis

Letní parket Výrava

Historie Hostince u Hrubých

 

Výstavbu vlastní hospůdky plánoval majitel Petr Hrubý již několik let. Vedla ho k tomu především touha navázat na rodinné tradice a také nechuť dojíždět za oblíbeným nápojem do okolních vesnic, neboť ve Výravě se v té době žádná hospůdka nenacházela. Shodou okolností se příhodná nemovitost k rekonstrukci nacházela přímo v jeho vlastnictví a tak se v roce 1995 začalo s výstavbou.

Většina stavebních prací byla vykonávána svépomocí, ale také za vydatné pomoci kamarádů, sousedů a hlavně rodiny. Hospůdka u Hrubých byla slavnostně otevřena 12.června roku 1997. Jeden sen si majitel splnil, ale zároveň mu pracovní vytížení nedovolilo dřívější návštěvy koncertů a tanečních zábav, které jako velký fanda rockové muziky často navštěvoval. Proto se zrodil další velký plán, který předzvěstoval koncert oblíbené skupiny Spektrum, který se konal za velkého pochopení a kamarádského přístupu muzikantů na přilehlé louce u hospůdky. Výstavba Letního Parketu započala na podzim roku 1997 a první velký koncert se uskutečnil 11.5.1998 kdy u nás vystoupila skupina ŽLUTÝ PES. Koncertu předcházelo velké napětí neboť nás velmi tlačil termín a bez pomoci místních kamarádů bychom se neobešli.

Situaci výstižně komentoval Ondřej Hejma slovy: "Připadám si jako by se tu stavělo Národní divadlo". Každým rokem se snažíme přinést návštěvníkům letního areálu něco nového, aby se k nám znovu rádi vraceli. V roce 2003 jsme vybudovali nové větší pódium, které daleko lépe vyhovuje muzikantům a technickému personálu. Zdařilým zpestřením je i podle ohlasů návštěvníků velkoplošná videoprojekce.

Kudy k nám autem:

Z Hradce Králové jeďte po silnici č. 308 směr Černilov, Nové Město nad Metují. Po projetí Černilova asi po 2 km odbočte vpravo a asi po dalším km dojedete do Výravy. Zastřešený areál Letního parketu Výrava najdete po levé straně.

GPS souřadnice: Loc: 50°16'30.848"N, 15°58'17.956"E

Doporučujeme

Smlouva o spolupráci mezi Oblastní nemocnicí Náchod a Vysokou školou fyzioterapie se sídlem ve Vratislavi podepsána

20161121 134641 m

Za účasti starosty Náchoda Jana Birke byla v pondělí 21. listopadu 2016 v budově Městského úřadu Náchod podepsána Smlouva o vzájemné spolupráci, inovování a zdokonalování efektivity vzdělávání pro potřeby současného trhu práce mezi Oblastní nemocnicí v Náchodě a Vysokou školou fyzioterapie se sídlem ve Vratislavi. Smlouvu podepsali předseda představenstva Oblastní nemocnice Náchod Ing. Zbyněk Chotěborský a Dr. Andrzej Bugajski, prorektor Vysoké školy fyzioterapie ve Vratislavi...celý článek

 

Poslední komentáře