Pondělí 22.říjen 2018

Poslední aktualizace21.10.2018 04:26

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Místa Podrobnosti - Filharmonie Hradec Králové

Napsat e-mail Tisk

Filharmonie Hradec Králové  

Název:
Filharmonie Hradec Králové
Datum konání:
17.01.2018 19.00 h
Místo konání:
Divadlo Dr. Josefa Čížka - Náchod
Kategorie:
Hudba

Popis

Jan BARTOŠ - klavír
Andreas Sebastian WEISER - dirigent

Program:
Ludwig van Beethoven: Symfonie č. 4 B dur op. 60
Johannes Brahms: Klavírní koncert č. 2 B dur op. 83

Jan Bartoš patří k nejvýraznějším představitelům mladé generace pianistů. Pochází z hudební rodiny, na klavír začal hrát v pěti letech. Ve svých čtrnácti letech debutoval pod záštitou Josefa Suka ve Dvořákově síni Rudolfina, kde přednesl s Jiřím Bělohlávkem a Pražskou komorní filharmonií Mozartův Klavírní koncert A dur. Je vítězem mnoha zahraničních soutěží, mj. tří soutěží v New Yorku, Rotary Musikförderpreis v německém Norimberku a Concertino Praga v České republice. Je držitelem prestižních ocenění a stipendií Ministerstva kultury ČR, Rucorva Trust Award v Holandsku a Schimmel Prize v Německu.
V roce 2009 debutoval v New Yorku v Beethovenově Koncertu pro klavír a orchestr Es dur s Manhattan Philharmonia. Ve stejném roce absolvoval sólová vystoupení v Carnegie Hall, na Juilliard School, v Merkin Concert Hall a Rockefeller University v New Yorku. V roce 2014 debutoval sólovým recitálem na festivalu Maggio della Musica v italské Neapoli a byl sólistou orchestru Siam Sinfonietta v thajském Bangkoku. V roce 2015 byl sólistou České filharmonie na Slavnostním zahajovacím koncertu festivalu Smetanova Litomyšl. Jan Bartoš je uměleckým ředitelem mezinárodního projektu Prague Music Performance.

Místo konání

Místo:
Divadlo Dr. Josefa Čížka -
Ulice:
Masarykovo náměstí 74
Město:
Náchod

Popis

Divadlo Dr. Josefa Čížka nabízí několik sálů pro konání kulturních a společenských akcí, školení, rautů, výstav a přehlídek.

Historie divadla.

Webové stránky divadla.

divadlo


Zvětšit mapu

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře