Tuesday 22.September 2020

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Magazín

Magazín

V Náchodě uskuteční piknikový happening na podporu fairtradových a lokálních pěstitelů

Email Tisk PDF

f u 2843V sobotu 14. května se v Náchodě uskuteční piknikový happening na podporu fairtradových a lokálních pěstitelů – Férová snídaně NaZemi. Proběhne od 10 hodin v zahradě SVČ Déčko, Zámecká 243 (v případě deště v prostorách bývalé čajovny Poklop u Déčka).

Ocenění za turistické propagační materiály posbíral Kuks i Turistické noviny Královéhradeckého kraje

Email Tisk PDF

kuks2Turistické materiály z Kuksu jsou nejlepší v Česku. Zvítězily v celostátní soutěžní přehlídce turisticko-propagačních materiálů Turist Propag 2016. Odborná porota udělila Kuksu dvě první místa a navíc i zvláštní cenu poroty. Turistické noviny Královéhradeckého kraje získaly třetí místo.

Před 101 lety v japonské Hirošimě…

Email Tisk PDF

AP6Q0463…byl dostavěn Průmyslový palác (Atomový dóm) dle návrhu architekta Jana Letzela. Tento náchodský rodák je známý po celém světě, velkému uznání se stále těší i v milovaném Japonsku. Díky své bytelnosti se zachovaly části Průmyslového paláce, které se staly jednou z připomínek této smutné události světové historie. Budova byla v roce 1996 zapsána na Seznam světového dědictví UNESCO. Vzácné fragmenty obdržela i Česká republika jako dar právě od Japonska. A nyní jsou k vidění právě v Náchodě, rodišti slavného architekta.

V zoologické oboře v Klopotově musel být utracen jelen Matěj

Email Tisk PDF

jeTVe středu 30. března 2016 musel být veterinářem utracen nejpopulárnější obyvatel novoměstské zoologické obůrky v Klopotově, jelen Matěj.

Jaroměřský Večer pro dobrou věc nejen pomůže, ale i pobaví

Email Tisk PDF

FIL 6864Za podpory města a Městského kulturního střediska se v Jaroměři konal již jubilejní šestnáctý ročník akce Večer pro dobrou věc. Hosty tohoto charitativního projektu, který rok co rok pořádá David Novotný, byla řada známých českých herců, zpěváků a bavičů, jejichž společným cílem je pomoci potřebným.

Strana 7 z 25

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře