Pátek 21.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Magazín Jaroměřský Večer pro dobrou věc nejen pomůže, ale i pobaví

Jaroměřský Večer pro dobrou věc nejen pomůže, ale i pobaví

Email Tisk PDF
seznam článků
Jaroměřský Večer pro dobrou věc nejen pomůže, ale i pobaví
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Strana 12
Strana 13
Strana 14
Strana 15
Strana 16
Strana 17
Všechny strany

FIL 6864Za podpory města a Městského kulturního střediska se v Jaroměři konal již jubilejní šestnáctý ročník akce Večer pro dobrou věc. Hosty tohoto charitativního projektu, který rok co rok pořádá David Novotný, byla řada známých českých herců, zpěváků a bavičů, jejichž společným cílem je pomoci potřebným.

Záštitu nad akcí přijala místopředsedkyně zdravotnického výboru Poslanecké sněmovny a poslankyně Soňa Marková, která je velmi ráda, že se této významné akce účastní děti i dospělí z různých sociálních zařízení. "Moc se mi akce líbí a jsem ráda, že již po několikáté zde mohu být," dodala Marková. Tuto dlouhodobou charitativní akci ocenil i starosta města Jaroměř, Jiří Klepsa: "Hodnotím tuto akci jako velmi významnou. Koná se každoročně a stala se tradicí nejen pro město Jaroměř."

Slavnostním večerem provázela Miluška Bittnerová, která kromě moderování a bavení publika, stihla i hledat chlapa pro Marcelu Holanovou, Andreu Kalousovou a samozřejmě pro sebe!

Po delší době se objevila Yvetta Simonová, která vypadala úchvatně, a všichni přítomní se shodli na tom, že jí to velmi sluší. Na dotaz od moderátorky co ona a chlapi, s úsměvem odpověděla: "Já si myslím, že ještě nějakého muže potkám, ale mladšího a musí mě hýčkat. Klidně si s ním zahraji i volejbal. Snad to ještě zvládnu," dodala Yvetta, která stále věří na lásku. Česká Miss World Andrea Kalousová prozradila, že ji čeká v tomto roce maturita, a proto nemá čas na kluky. "Chci být nyní sama, až přijde ten pravý, tak se uvidí," dodala Kalousová.

A kdo konkrétně z dalších českých umělců pozvání do jaroměřského divadla přijal?
Nelly Řehořová představila svou novou písničku a prozradila, že by ráda v budoucnu studovala na hudební konzervatoři. Tomáš Ringel z Talentmánie se svěřil, že na nezájem fanynek si nemůže stěžovat a holky ho nahání i před školou. Jitka Asterová přiznala, že o velikonocích ji nemá kdo naplácat. Ale hned se nabídl Bořek Slezáček. "Já Ti dám na zadek, ale chci dostat panáka a vajíčko," žertoval s Jitkou Bořek.

Míša Nosková by ráda letěla do tepla, i když se z jedné nedávno vrátila, a prý si z ní přivezla nějakou tropickou nemoc. "Už se nechám očkovat," přísahala v zákulisí Nosková. Tu nyní čeká muzikál Sibyla a také připravuje svůj koncert. Jan Konečný laškoval v zákulisí s Marcelou Holanovou, že by si spolu zahráli tenis. To je pro mě výzva," smála se Holanová, která tenis miluje.

Pomoc putuje vždy konkrétním lidem a na konkrétní věci. Letošní výtěžek z galavečera ve výši 58 100 korun, bude věnován Martinu Zachovi, vítězi Muže roku 2009, Základní škole speciální v Jaroměři, Stacionáři Cesta v Náchodě a Stacionáři Nona v Novém Městě nad Metují.

"Jsem velmi rád, že se podpoří opět zařízení, které to potřebují," dodal pořadatel a zakladatel charitativních Večerů pro dobrou věc David Novotný.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře