Sobota 15.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Náchodsko Tipy na akce na Náchodsku pro víkend od 8. do 10. listopadu

Tipy na akce na Náchodsku pro víkend od 8. do 10. listopadu

Email Tisk PDF

vasa

Program Náchodských dnů poezie, koncert, strašidelná procházka, ples či opera v kině. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 8. do 10. listopadu konají na Náchodsku.

Po celý listopad bude probíhat program Náchodských dnů poezie. Jednou ze součástí je vystoupení básníka Petra Váši. Jeho performance začne v Krčmě Maštal v pátek v 19 hodin. Hned druhý den, v sobotu 9. listopadu se v Krčmě Maštal od 19 hodin bude promítat film Rok bez Magora. Film Olivera Maliny je věnován památce Ivana Martina Jirouse a Václava Havla.

V sobotu v 11 hodin začne Den otevřených dveří hotelu Rajská zahrada v Novém Městě nad Metují. Hotel se slavnostně otevře ve 14 hodin. Po celý den bude probíhat kulturní program, který ve 21 hodin vyvrcholí ohňostrojem.

Středisko volného času Bájo v České Skalici zve v sobotu od 13 hodin na Relaxační odpoledne. Náplní bude meridiánové cvičení, praktický nácvik reflexní terapie, vyzkoušení autotrakčního lehátka, posilovací a uvolňovací cviky zaměřené na pohybové problémy, praktické ukázky některých dalších přírodních preventivních a léčebných postupů.

V Kině Luník v Červeném Kostelci začne Loutkářský festival, který každou sobotu uvede jednu pohádku. V sobotu 9. listopadu od 15 hodin to bude představení O bílé a černé Fróně.

Ve Smetanových sadech v Červeném Kostelci v sobotu v 17:30 začne Strašidelný podvečer. Kostýmy jsou vítány, baterka se bude hodit.

V Kině Vesmír v Náchodě začne v sobotu od 18:45 hodin satelitní přímý přenos z Metropolitní opery v New Yorku. Na programu bude opera Tosca od Giacoma Pucciniho.

Pořadatelé zvou na koncert orchestru Uni Big Band, jehož repertoár tvoří převážně swingové a jazzové standardy, dále pak evergreeny světové populární hudby a muzikálové melodie. V Divadle J. K. Tyla v Červeném Kostelci se začíná v sobotu v 19 hodin.

V Sokolovně v Červeném Kostelci se v sobotu koná 5. charitativní ples. Od 20 hodin hraje k tanci Relax Band. Výtěžek je určen Hospici Anežky České.

Akce, které se o víkendu konají na Broumovsku, najdete na serveru Naše Broumovsko

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře