Sobota 13.červenec 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Váša v Maštali

Napsat e-mail Tisk

Váša v Maštali  

Název:
Váša v Maštali
Datum konání:
08.11.2013 19.00 h
Místo konání:
Krčma Maštal - Náchod
Kategorie:
Oznámení

Popis

Performance fyzického básníka Petra Váši (Ty Syčáci, Jasná páka, JAMU Brno). který tentokrát zaržá a zabuší kopyty v náchodské Maštali. Čekejte text, tanec, koncert, divadlo. Čekejte zážitek.

vasa

Místo konání

Místo:
Krčma Maštal -
Ulice:
Husovo náměstí 625
Město:
Náchod

Popis

Podnik, ve kterém si můžete nejen poslechnout výbornou živou (nejen) rockovou hudbu, ale také například oslavit narozeniny, jen tak v klidu posedět, ale zejména potkat se s příjemnými lidmi. To vše v prostředí, které na vás dýchne atmosférou let "dávno minulých".

Webové stránky.


View Krčma Maštal in a larger map

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře