Sobota 20.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Náchodští hokejisté nestačili na favorizovaný Trutnov

Náchodští hokejisté nestačili na favorizovaný Trutnov

seznam článků
Náchodští hokejisté nestačili na favorizovaný Trutnov
Strana 2
Strana 3
Všechny strany

hoj

Po nepovedeném nedělním zápase s Novou Pakou chtěl náchodský hokejový tým v dalším kole krajské ligy zaskočit favorizovaný Trutnov a pokusit se přivézt nějaké body. Ve středečním zápase na trutnovském ledě však Náchod vysoko prohrál 9 : 3.

HC Trutnov - HC Náchod 9 : 3 (5 : 0, 4 : 3, 0 : 0)

Trenéři měli starosti se sestavou, chyběl zraněný Leeder a Hanousek, který ukončil angažmá v Náchodě. V brance nastoupil Mráček, v útoku se objevil na střídavý start mladý Hradecký z juniorky Královští Lvi Hradec Králové. Domácí nastoupili se třemi zkušenými, extraligou protřelými, borci Malínským, Zelenkou a S. Procházkou. Na střídačce byl další extraligový veterán R. Biegl.

Hosté věděli, že domácí mívají velmi dobré vstupy do utkání. Tento trend potvrdili i tentokrát, když ve 3. minutě otevřel gólové hody Synek – 1 : 0. Ve 13. minutě domácí Karlík využil přesilovku – 2 : 0. Po minutě zvyšoval Kašák na 3 : 0 pro Trutnov. V tento moment vystřídal Kolbaba Mráčka. Ještě se mladík v náchodské brance ani pořádně nerozkoukal a Perutek v úvodu 15. minuty skóroval – 4 : 0. V polovině 18. minuty upravil na třetinových 5 : 0 T. Veselý.

Do druhé části vstoupil Náchod poněkud bezstarostně při vlastní dvojité přesilovce. V úvodu 2. minuty trestal laxnost náchodských Primátorů Synek – 6 : 0. V 5. minutě zvyšoval Chytráček už na 7 : 0 a do branky se vrátil zkušenější Mráček. Po chvíli se trefil zkušený Zelenka – 8 : 0. Pak konečně přišel čas hostí, když v čase 5:30 vstřelil z mezikruží Hradecký po nahrávce Šejnohy úvodní branku Náchoda – 8 : 1. V 11. minutě přišel faul Malínského a v přesilovce Hudeček po příhře agilního Hradeckého snížil – 8 : 2. Potom hrál Náchod dvojnásobnou přesilovku po faulech Karlíka a Synka. Po návratu prvního hříšníka se mu podařilo ještě v oslabení zvýšit na 9 : 2. V 19. minutě Šejnoha luxusní bombou do pravého horního rohu M. Veselého svatyně upravil na konečných 9 : 3. Brance předcházela asistence Hudečka.

Třetí třetina již kupodivu žádnou branku nepřinesla, blíže ke vstřelení desátého gólu byli domácí. Skóre se nepohnulo ani při přesilovkách obou mužstev. Pohnout skórem mohl Pánek v úniku v 18. minutě, na M. Veselého ale střelecký recept nenašel.

V dalším zápase se Náchod představí v neděli 4. listopadu od 17 hodin na domácím ledě. Soupeřem bude nevyzpytatelný TJ Sokol Semechnice.

Statistiky zápasu: branky Náchoda: Hradecký (Šejnoha), Hudeček (Hradecký), Šejnoha (Hudeček), vyloučení 6 : 7, navíc Vondřejc (Náchod) 5 min., Dostál (Náchod) 10 min. OT, využití 1 : 1, oslabení 2 : 0, střely 46 : 20, rozhodčí Maštalíř - Rundštuk, Bednář, diváci 268.

Sestava Náchoda: Mráček (14. – 24. min. Kolbaba) – Burdych, Macháček, Chudý, Pánek, Pavlík, Dostál - Verner, Vondřejc, Karel, Hradecký, Šejnoha, Hudeček, Škoda, Jurča, Zeman, (Špetla).

Zdroj zprávy a foto archiv HC Náchod. 

obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře