Pátek 12.červenec 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Honza Řezníček opět vystoupil na stupně vítězů, letos již podesáté!

Honza Řezníček opět vystoupil na stupně vítězů, letos již podesáté!

seznam článků
Honza Řezníček opět vystoupil na stupně vítězů, letos již podesáté!
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Všechny strany

030920161187Gladiator race a Predátor masakr, to jsou dva zářijové závody, na nichž Červenokostelečan Honza "Roy" Řezníček vybojoval "bednu". Celkově letos slavil umístění mezi třemi nejlepšími již desekrát!

3. září 2016 se v unikátním prostředí pevnosti Jaroměř uskutečnil jeden ze seriálu extrémních závodů Gladiator race. Na startu se postupně vystřídalo na 1700 závodníků, kteří startovali v kategoriích M1 – muži do 39 let, M2 – muži nad 40 let a Z – ženy. Naprosto originální trať vzhledem k prostředí, ve kterém se nacházela, byla dlouhá 10 kilometrů a závodníci museli překonat celkem 32 náročných překážek. Roy startoval v kategorii M2 a rozličnost trati si vyloženě užíval. Ve své kategorii se umístil na krásném 2. místě a v celkovém pořadí z 1700 závodníků na 21. místě.

O týden později, 11. září 2016, v lokalitě Červenohorské Sedlo – Hrubý Jeseník, se konal "nejbrutálnější závod této sezóny na našem území", jak Roy podotkl, Predátor masakr. Celkem 18 km dlouhá trať, 37 náročných překážek, to vše ve velmi těžkém terénu. V tomto závodě se utkalo celkem 490 závodníků. Roy startoval v elitní vlně závodníků a dosáhl ve své věkové kategorii opět na stupně vítězů a stejně jako v Josefově se umístil na výborném druhém místě. V celkovém pořadí všech věkových kategorií dosáhl krásné 25. pozice. Toto byl v roce 2016 již 13. závod v řadě extrémních závodů, jehož se účastnil, z toho 10× stál na stupních vítězů.

Honza je od dětství srdcem sportovec. Od školních let se věnoval řecko-římskému zápasu. Nejprve jako člen, později jako trenér v Červeném Kostelci. Během studií si oblíbil fitness posilování, jemuž se věnuje aktivně do dnes. Aktivně hraje volejbal, krátce se věnoval karate a potápění, ale v první řadě rád běhá. Běhání se aktivně věnuje od roku 2013. V roce 2015 zcela podlehl kouzlu extrémních závodů, kde nalezl ideální kombinaci běhu náročným terénem, posilování, plavání, šplhání a taktiky, jednoduše řečeno "adrenalinu", který je kombinací jeho oblíbených sportů.

Do příštích závodů, mu přejeme hodně úspěchů a nadšení pro zdolávání překážek.

Zdroj www.cervenykostelec.cz

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře