Pondělí 26.únor 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Náchodsko Víkendová nabídka na Náchodsku pro víkend od 2. do 4. srpna

Víkendová nabídka na Náchodsku pro víkend od 2. do 4. srpna

Email Tisk PDF

brodik

Festival amatérského divadla, letní kino, outdoorové filmy, promenádní koncerty či jízda historickým vlakem. Uvádíme tipy na některé akce, které se o víkendu od 2. do 4. srpna pořádají na Náchodsku.

Program Letního kina na Rozkoši u České Skalice pokračuje i o víkendu. V pátek se promítá americká kraslená pohádka Království lesních strážců, v sobotu Tarantinův Nespoutaný Django a v neděli Magnusekovi Jedlíci aneb Sto kilo lásky. Začátky všech filmů jsou ve 21:15 hodin.

V pátek 2. srpna bude zahájen legendární festival amatérského divada Jiráskův Hronov. Už 83. ročník zahájí představení Pygmalion v podání domácího souboru Jiráskova divadla. Samotné slavnostní zahájení se koná v sobotu od 15:30 hodin na hronovském náměstí. Vedle řady divadelních her jsou připraveny výstavy a další doprovodný program. Festival Jiráskův Hronov trvá do 10. srpna.

V Kempu Brodský u Červeného Kostelce se v pátek a v sobotu pořádá Brodíkovo nadvodní kino. Na programu jsou outdoorové, animované a hrané filmy a dokumenty. Promítá se vždy od 21 hodin.

Městský klub v Novém Městě nad Metují zve na tradiční letní Promenádní koncert. Na Husově náměstí bude v pátek od 18 hodin hrát skupina Sabrage.

Na Letním parketu Výrava u Nového Města nad Metují vystoupí v pátek 2. srpna Petr Kolář, Motorband, Kamil Střihavka a Teplá buchta. Začátek je ve 20:30, po koncertě je odvoz autobusy do všech stran.

V sobotu opět vyrazí na trasu Jaroměř Náchod a zpět historický parní vlak. První odjezd z Jaroměře je v 8:52 hodin, druhý ve 14:16 hodin. Nastoupit lze i na zastávkách po trati.

Stolínský petanquový klub pořádá tradiční turnaj Stolínský Křečák. Na hřišti u hasičské zbrojnice je prezentace v sobotu od 8 hodin.

Náchodská městská knihovna v sobotu ožije řemeslným jarmarkem, divadlem, tancem i módní přehlídkou. Náchodské flerování začíná v sobotu v 10 hodin.

Dvanácté setkání majitelů historických motorových vozidel v areálu zámeckého parku v Ratibořicích je doprovázené koncertem swingové hudby v podání Big Bandu Dvorský. Program začíná v sobotu od 13 hodin.

Tradiční Promenádní koncerty v Červeném Kostelci se pořádají vždy v neděli od 10 hodin v přírodním areálu u Divadla J. K. Tyla. Tuto neděli vystoupí ruský Městský dechový orchestr města Šula. 

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře