Thursday 24.June 2021

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Automobiloví veteráni a Big Band Dvorský v Ratibořicích

Napsat e-mail Tisk

Automobiloví veteráni a Big Band Dvorský v Ratibořicích  

Název:
Automobiloví veteráni a Big Band Dvorský v Ratibořicích
Datum konání:
03.08.2013 13.00 h
Místo konání:
Ratibořice - Ratibořice
Kategorie:
Oznámení

Popis

V ratibořickém zámeckém parku

AUTOMOBILOVÍ VETERÁNI A BIG BAND DVORSKÝ V RATIBOŘICÍCH

Dvanácté setkání majitelů historických motorových vozidel v areálu zámeckého parku v Ratibořicích, doprovázené koncertem swingové hudby. Pořádají Veteran Car Club Dvůr Králové nad Labem, Správa NKP SZ Ratibořice a o. s. Babiččino údolí 2006. Vstup pouze z parkoviště. V případě nepříznivého počasí se akce nekoná.

Místo konání

Místo:
Ratibořice -
Město:
Ratibořice

Popis

Ratibořice je místní část města Česká Skalice. Toto místo je známo především díky spisovatelce Boženě Němcové, která  zde prožila své dětství. To ovlivnilo její tvorbu a její nejznámější dílo Babička, je místem zasazeno nejvíce právě do Ratibořic. Zdejší záměk, Staré bělidlo či Ludrův mlýn jsou v létě častým cílem turistů. 

V Ratibořicích žije kolem 25 obyvatel.

1392298845im007334

Zámek Ratibořice

 

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře