Neděle 23.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Náchodsko Tipy na akce na Náchodsku pro víkend od 20. do 22. prosince

Tipy na akce na Náchodsku pro víkend od 20. do 22. prosince

Email Tisk PDF

jazzSoutěž o nejlepší bramborový salát, jazzový koncert, balet v kině či loutkové divadlo. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 20. do 22. prosince konají na Náchodsku.

Soutěž o nejlepší novoměstský vánoční salát zařne v místním Kině 70 v pátek od 16 hodin. Jde o soutěž kolektivů ve výrobě bramborového či jiného salátu z donesených surovin.

Ve Středisku volného času Bájo v České Skalici začne v pátek od 17 hodin Vánoční notování. Bude to malý předvánoční koncert dětí, které navštěvují hudební obory. V programu, sestaveném z krátkých hudebních vystoupení, zazní adventní a vánoční písně.

Náchodské loutkové divadlo, které nepřetržitě hraje pro děti od roku 1953, uvede v zadním traktu Sokolovny Náchod pohádku Aladinova kouzelná lampa. Pohádka začíná v sobotu v 15 hodin.

Skupina Jazz Generation vystoupí v sobotu od 19 hodin v Dannyho kavárně v náchodském hotelu Beránek.

Dětský divadelní soubor Raraši vás zve na živý betlém. V parku na Husově náměstí v České Skalici děti v neděli od 16 hodin sehrají biblický příběh. Chybět nebudou živá zvířata a jesličky s Ježíškem.

Nesmrtelnou pohádku o Šípkové Růžence vypráví balet Spící krasavice ve skutku velkorysém stylu odrážejícím balet carského dvora 19. století. Balet z Velkého divadla v Moskvě uvede ze záznamu Kino Vesmír v Náchodě. začátek představení je v neděli v 16:45 hodin.

Smíšený pěvecký sbor Kácov vystoupí s vánočním koncertem v sokolovně v Novém Městě nad Metují. Koncert začíná v neděli 22. prosince v 17 hodin.

Renesanční písně, jak zněly v adventu v Čechách v 15. a 16. století, zahraje a zazpívá v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Malé Skalici soubor staré hudby LA BILANCETTA. Koncert začne v neděli v 17 hodin.

Základní umělecká škola a městské kulturní středisko vás zvou na vánoční koncert. V novém programu, plném krásných melodií a koled, se vám představí DPS Červánek se všemi svými odděleními a akordeonový orchestr Musica Harmonica. V Divadle J. K. Tyla v Červeném Kostelci se začne v neděli v 18 hodin.

Akce, které se o víkendu konají na Broumovsku, najdete na serveru Naše Broumovsko.

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře