Pátek 31.březen 2023

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Soutěž o nejlepší novoměstský vánoční salát

Napsat e-mail Tisk

Soutěž o nejlepší novoměstský vánoční salát  

Název:
Soutěž o nejlepší novoměstský vánoční salát
Datum konání:
20.12.2013 16.00 h
Místo konání:
Kino 70 - Nové Město nad Metují
Kategorie:
Oznámení

Popis

Městský klub a Hasiči Nové Město nad Metují připravují SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ NOVOMĚSTSKÝ VÁNOČNÍ SALÁT

Soutěž kolektivů o hodnotné ceny. Výroba bramborového či jiného salátu na místě – z donesených surovin. Časový limit výroby salátu cca 1 hodina. Hodnotí odborná porota.

Zábavný doprovodný program pro děti i dospělé, občerstvení. Přihlásit se mohou rodinné týmy, zájmové, firemní či sportovní kolektivy - Městský klub, Komenského 30, tel. 491 470 358. Uzávěrka přihlášek 29. 11.

Místo konání

Místo:
Kino 70 -
Město:
Nové Město nad Metují

Popis

Zahájení provozu panoramatického kina se datuje od měsíce prosince 1972. Postupem času kino prošlo četnými změnami interiéru tak, aby vyhovovalo narůstajícím  požadavkům kultury v našem městě. V nynější době se kino využívá k mnoha aktivitám, jak kulturním, tak veřejně prospěšným. V našem kině vás čekají pohodlná křesla, v poslední řadě i takzvané milenecké dvojice. Před promítáním prodáváme popcorn a nápoje.

http://www.novemestonm.cz/obcan/kultura-sport-volny-cas-skoly/program-kina/

kino 70

 Kino 70

 

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře