Středa 26.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Náchodsko Tipy na akce na Náchodsku pro víkend od 15. do 17. listopadu

Tipy na akce na Náchodsku pro víkend od 15. do 17. listopadu

Email Tisk PDF
seznam článků
Tipy na akce na Náchodsku pro víkend od 15. do 17. listopadu
Strana 2
Všechny strany

filhDvě loutkové pohádky, divadelní hra, koncert filharmonie či symfonického orchestru, balet z Moskvy v kině, košt vína či taneční zábava. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 15. do 17. listopadu konají na Náchodsku.

Ve Středisku volného času Bájo v České Skalici začíná v pátek v 18 hodin výtvarná dílna Candy Bag. Při kurzu si vyrobíte z papíru náramek nebo sponu do vlasů módní technikou. Pracovní materiál bude k dispozici.

V sokolovně v České Skalici vystoupí s představením Medvěd Divadlo Broumov. Hra Antona Pavloviče Čechova začíná v pátek 15. listopadu v 19 hodin.

V Divadle J. K. Tyla v Červeném Kostelci začne v pátek od 19 hodin Košt svatomartinského vína. Těšit se můžete na ochutnávku mladých i ročníkových vín, doprovázenou výkladem, moravskými písničkami v podání Kostelecké cimbálové muziky i na bohaté tradiční občerstvení k vínu.

V Klubu Poklop v Náchodě vystoupí skupiny Jam Defect a Timotej. Začátek koncertu je v pátek v 19 hodin.

V pátek ve 20 hodin začne v sokolovně v Novém Městě nad Metují Martinský taneční večer s koštem Svatomartinských vín. K poslechu a tanci hraje skupina JK Band.

Loutkářský festival v Kině Luník v Červeném Kostelci pokračuje pohádkou Kašpárek ve mlýně. V sobotu v 15 hodin ji uvede Loutkářský soubor BOĎI Jaroměř. Další loutkovou pohádku, a to O červené Karkulce, uvede v tradičním čase v sobotu v 15 hodin náchodská Loutková scéna Pro radost dětem.

Až se zima zeptá, nebudu se bát aneb tři na lavičce se jmenuje divadelní hra, kterou v Jiráskově divadle v Hronově uvede Divadelní soubor Kolár - Senior klub z Police nad Metují. Představení začíná v sobotu v 19 hodin.

Romantický dobrodružný příběh o lásce otrokyně Medory a piráta Konráda, který ji unese ze zajetí a zachrání na své lodi uvede v neděli 17. listopadu Kino Vesmír v Náchodě. Záznam baletního představení Korzár z Velkého divadla v Moskvě začíná v 16:45 hodin.

Po 120 letech od prvního provedení zazní Dvořákova Novosvětská v České Skalici. Koncert Novoměstské filharmonie s dirigentem Jaroslavem Rybáčkem začne v sokolovně v neděli v 17 hodin.

MKS Červený Kostelec vás srdečně zve na slavnostní koncert Červenokosteleckého symfonického orchestru u příležitosti státního svátku 17. listopadu a 20. výročí spolupráce s partnerským městem Ząbkowice Śląskie. Přijďte se zaposlouchat do slavných melodií z Labutího jezera od P. I. Čajkovského, Carmen od G. Bizeta, West side story od L. Bernsteina nebo se nechat unášet Na krásném modrém Dunaji od J. Strausse aj.

Akce, které se o víkendu konají na Broumovsku, najdete na serveru Naše Broumovsko.

Foto archiv Novoměstské filharmonie

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře