Pátek 19.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Až se zima zeptá, nebudu se bát aneb tři na lavičce

Napsat e-mail Tisk

Až se zima zeptá, nebudu se bát aneb tři na lavičce  

Název:
Až se zima zeptá, nebudu se bát aneb tři na lavičce
Datum konání:
16.11.2013 19.00 h
Místo konání:
Jiráskovo divadlo - Hronov
Kategorie:
Divadlo

Popis

Divadelní soubor Kolár - Senior klub Police nad Metují

Touha po lásce, přátelství i po dobrodružství je tak silná lidská vlastnost, kterou v sobě nosí snad každý z nás. A právě o tom je náš divadelní příběh. Citlivě a s jistou dávkou humoru nám autor dává naději, že stále a stále stojí za to, těšit se na každý nový den. Vždyť přece stáří není žádné neštěstí! Má to ovšem jeden háček - musíme mít kolem sebe rodinu a dobré přátele! A to my přece všichni máme - nebo ne?

Hrají: František Pivoňka, Pavel Zuzek, Ivana Richterová

Místo konání

Místo:
Jiráskovo divadlo -
Město:
Hronov

Popis

Dominantou hronovského náměstí je Jiráskovo divadlo. Bylo postaveno podle projektu Ing. arch. Jindřicha Freiwalda Od roku 1931 se v něm každoročně konají mezinárodní přehlídky amatérského divadla Jiráskovy Hronovy. Na budově je umístěnareliéfní pamětní deska obětem 1. světové války od J. Horejce z roku 1932, v přízemí busta Aloise Jiráska a Josefa Čapka, provedená F. Bartákem. V přístavbě divadla se nachází od roku 1999 nový víceúčelový sál Josefa Čapka (realizován podle projektu arch. Miloše Skaunice). Ve druhém patře divadelní budovy najdeme Jiráskovo muzeum zaměřené k historii a národopisu Hronovska a k osobě a dílu Aloise Jiráska. 

www.mestohronov.cz

foto divadlo

divadlo02

 

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře