Pondělí 15.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Náchodsko Při víkendových akcích na Náchodsku se představí řada známých umělců

Při víkendových akcích na Náchodsku se představí řada známých umělců

Email Tisk PDF

plav

Dan Bárta, Robert Balzar, Heidi Janků, Marcela Holanová, Bohuš Matuš, Martin Maxa, Zdeněk Podskalský či Lumír Olšovský. To je jen zlomek známých osobností z oblasti kultury, které se o víkendu od 22. do 24. března představí na akcích na Náchodsku.

Naše zahrady a sady v roce 2013 se jmenuje beseda pro zahrádkáře, sadaře a pěstitele v České Skalici. V klubovně zahrádkářů v pátek od 16 hodin přednáší Jan Fettr.

V Novém Městě nad Metují vystoupí dechový orchestr ZUŠ a pěvecké sbory ZUŠ. V Kině 70 se začíná v pátek v 17 hodin.

Ve Středisku volného času Bájo v České Skalici budou v pátek 22. března od 18 hodin vyrábět velikonoční dekoraci. Na kurz je potřeba se přihlásit SMS nebo mailem.

Divadelní soubor Háďata zve na představení Dědečku vyprávěj aneb šest satirických pohádek o tom, jak se známým pohádkovým postavám daří v moderní době. V Jiráskově divadle v Hronově se začíná v pátek v 18 hodin.

Festival Expediční kamera je celovečerní promítání filmů s outdoorovou tematikou. Celý výtěžek festivalu bude věnován spolku Šotek a oddílu červenokosteleckých Kadetů, kteří se věnují práci s dětmi a mládeží. První filmový blok začíná v Kině Luník v Červeném Kostelci v pátek v 18 hodin. Následovat budou další dva bloky.

V Divadle J.K.Tyla v Červeném Kostelci vystoupí v pátek 22. března Dan Bárta. Od 19 hodin ho zde doprovodí Robert Balzar Trio.

Digitální záznam koncertu Filadelfského symfonického orchestru zazní v pátek od 19 hodin v Náchodě. V Kině Vesmír zazní Stravinského Svěcení jara.

13. ročník akce Večer pro dobrou věc se uskuteční v pátek od 19 hodin v divadle v Jaroměři. Během večera vystoupí Heidi Janků, Marcela Holanová, Markéta Konvičková, Bohuš Matuš, Martin Maxa, Kamila Nývltová a Renata Drössler. Charitativní večer podpoří speciální školu a muže roku.

V náchodském plaveckém bazénu se v sobotu plavou závody Modrá stuha města Náchoda. Již 25. ročník začíná v 8:30 hodin.

Loutkový soubor Dětem pro radost uvede pohádku O chytré lišce. V náchodském loutkovém divadle se začíná v sobotu 23. března v 15 hodin.

Divadelní společnost Háta Praha uvede v Jiráskově divadle v Hronově představení známé z televizních obrazovek Světáci. Jednu z hlavních rolí ztvární syn režiséra filmu, stejnojmenný Zdeněk Podskalský. Začátek v sobotu v 19 hodin.

Charleyova teta je divadelní představení, které začíná v sobotu v 19 hodin v sokolovně v České Skalici. Účinkuje divadelní soubor z Týniště nad Orlicí.

Divadelní soubor NA TAHU Červený Kostelec zve příznivce dobré zábavy na tradiční maškarní bál ve stylu besídky v domově důchodců. V Grafoklubu se začíná v sobotu ve 20 hodin.

Náchod se přidal k celosvětovému happeningu Hodina Země na podporu ochrany životního prostředí. V sobotu ve 20:30 hodin zhasněte na jednu hodinu světla a vypněte co nejvíce elektrických spotřebičů.

V Náchodě Bělovsi v klubu UFO vystoupí v neděli 24. března na dvou koncertech hudební seskupení Malina brothers. První koncert začíná v 16 hodin a druhý v 19 hodin. 

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře