Pondělí 24.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Výstava modelové železnice

Napsat e-mail Tisk

Výstava modelové železnice  

Název:
Výstava modelové železnice
Datum konání:
20.09.2013 - 22.09.2013 
Místo konání:
Klubovna zahrádkářů - Česká Skalice
Kategorie:
Výstava

Popis

vystava zari

Happy Model s.r.o., Ivana Karlíčková - Modelářské centrum a Oldřich Karlíček - ESK elektro pořádají 6. ročník výstavy modelové železnice. Otevřená bude v pátek a sobotu od 9 -18 hodin v neděli do 16 hodin. Uvidíte kolejiště různých velikostí. Zástupce firmy ROCO předvede jak začít s digitálním kolejištěm. Modelářský obchod HAPPY MODEL bude prezentovat digitální kolejiště s digitálním ovladacím panelem Z21 a ovládání pomocí tabletu a chytrých telefonů. V sobotu a v neděli uvidíte stavbu diorám s použitím materiálů NOCH. Pro nejmenší návštěvníky bude připraven dětský koutek. V pátek pořadatelé připraví program pro školy, v sobotu a v neděli dílnu pro děti na téma: Jak postavit diorama (stavba jednoduchého domku s krajinkou).

Součástí akce bude výstava diorám modelářského kroužku z České Skalice a ze soukromých sbírek, prezentace plastikových modelů SDV, RC modelů a vrtulníků. Příchozí si můžou zajezdit i na autodráze. Před klubovnou bude zájemce vozit Zahradní železnice Zásmucka ZŽZ. Chybět nebude ani prodej modelářských potřeb.

Místo konání

Místo:
Klubovna zahrádkářů -
Město:
Česká Skalice

Popis

Není k dispozici žádný popis

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře