Pondělí 5.červen 2023

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Vodní modeláři a koloběžkářský fesťák

Napsat e-mail Tisk

Vodní modeláři a koloběžkářský fesťák  

Název:
Vodní modeláři a koloběžkářský fesťák
Datum konání:
21.09.2013 - 22.09.2013 
Místo konání:
Červený Kostelec - Červený Kostelec
Kategorie:
Oznámení

Popis

Tradičně se na Broďáku sejdou vodní modeláři, a tak bude vodní hladina opět plná krásných a rychlých lodí. Ale to není všechno. Užijete si i super zábavu na Prvním koloběžkářském fesťáku. Pojede se spanilá jízda, uvidíte exhibici muscherů, dovednostní hry na lávce, zasoutěžíte si. Vyzkoušíte si krásné, perfektní koloběžky, které určitě po první jízdě zatoužíte mít doma.

Podrobný program akcí na www.campbrodsky.cz

A s koloběžkami souvisí i skvělá novinka na Broďáku. Brodíkův ráj otvírá půjčovnu koloběžek! Chcete si koloběžky jen vyzkoušet, nebo si udělat rodinný celodenní výlet i s vaším pejskem? Na to všechno jsme v půjčovně připraveni. Informace na našich stránkách, objednávky v Informačním centru Brodíkova ráje nebo na tel. 777633193.

Místo konání

Místo:
Červený Kostelec -
Město:
Červený Kostelec

Popis

Červený Kostelec leží v malebném východním podhůří Krkonoš uprostřed regionu Náchodsko - Trutnovsko. První zmínka o tehdejším Kostelci se přesně objevila 22. srpna 1362 v konfirmační knize pražské diecéze. Přesně se v této knize píše o ustanovení faráře Heřmana na kostelecké faře patronem kostela červenohorským panem Mikulášem Písklem.

Počet obyvatel se v posledních letech ustálil na osmi a půl tisíci. Území města se rozkládá v členitém podhorském terénu na jihozápadních svazích Jestřebích hor v nadmořské výšce cca 400 metrů a je přirozeným východiskem do jednoho z nejkrásnějších krajů České republiky. Není to však „skanzen", ale naopak velmi živé město, kde se stále něco děje. Bohatá je činnost sportovních, kulturních a společenských organizací a spolků. To dohromady dává pestrou paletu možností využívání a užívání volného času.

Nejvýznamnější každoroční akcí je pětidenní mezinárodní folklorní festival, který je jedním z největších v Evropě pod patronací I. O. V. UNESCO.

Webové stránky města.

namesti-ck panorama-1000


Zvětšit mapu

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře