Pondělí 5.červen 2023

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Springsteen & I - digitální záznam koncertu

Napsat e-mail Tisk

Springsteen & I - digitální záznam koncertu  

Název:
Springsteen & I - digitální záznam koncertu
Datum konání:
21.09.2013 19.30 h
Místo konání:
Kino Vesmír - Náchod
Kategorie:
Oznámení

Popis

DIGITÁLNÍ ZÁZNAM KONCERTU: SPRINGSTEEN & I

Skutečná filmová událost, vytvořená speciálně pro fanoušky a s jejich pomocí... Nejoblíbenější hity Bruce Springsteena i dosud nezveřejněná legendární vystoupení z průběhu celé jeho kariéry.

Před čtyřiceti lety vtrhl Bruce Springsteen na rockovou scénu a změnil ji jednou provždy. Springsteenova výrazná hudební kariéra se klene přes pět dekád a v roce 2014 uplyne 30 let od vydání jeho klíčové rock and rollové desky "Born in the USA". Jeho hudba je určující pro celou jednu generaci – na kontě má více než 120 milionů alb prodaných na celém světě a bezpočet ocenění včetně ohromujících dvaceti Grammy. Za jednotlivými písněmi se skrývají pozoruhodné příběhy o fanoušcích, kteří na nich vyrůstali. Diváci z celého světa se nyní mohou přesvědčit, jak došlo k tomu, že se hudba Bruce Springsteena stala soundtrackem k tolika lidským životům.

Vstupné v předprodeji 150 Kč, v den konání 200 Kč

Místo konání

Místo:
Kino Vesmír -
Město:
Náchod

Popis

Není k dispozici žádný popis

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře