Středa 29.listopad 2023

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Memoriál Jirky Beka a Běloveské kilo

Napsat e-mail Tisk

Memoriál Jirky Beka a Běloveské kilo  

Název:
Memoriál Jirky Beka a Běloveské kilo
Datum konání:
27.04.2013 09.00 h
Místo konání:
Náchod - Náchod
Kategorie:
Oznámení

Popis

mem

Z pověření starostky Sboru dobrovolných hasičů Běloves, Šárky Cimbálníkové, si Vás touto cestou dovolujeme pozvat na soutěž devítičlenných družstev Mladých hasičů (starších a mladších žáků) v disciplínách CTIF pod názvem MEMORIÁL JIRKY BEKA, která se stala již tradicí. Letos se bude jednat o její XI. ročník. Začátek soutěže je cca v 9:00 hodin. Ihned po jejím skončení (cca ve 14:00 hod) naváže IV. ročník pohárové soutěže pod názvem BĚLOVESKÝ KILO, určené pro jednotlivce (dorostenky a dorostence). Obě akce se uskuteční na dětském dopravním hřišti ÚAMK v Bělovsi. Těšíme se na Vaši účast !

Po ukončení soutěží budou výsledkové listiny, informace o průběhu a fotografie zveřejněny na webových stránkách stejně jako tomu bylo i v předchozích letech.

Místo konání

Místo:
Náchod -
Město:
Náchod

Popis

Město Náchod (346 m n.m.) se rozkládá na obou březích řeky Metuje. Bylo založeno v r. 1254 a je přirozeným historickým, turistickým, správním a průmyslovým centrem celé oblasti od vstupní "Branky" až po Broumovský výběžek. V samotném centru města se nachází celá řada historických staveb - renesanční zámek s francouzskou zahradou, gotický kostel sv. Vavřince na Masarykově náměstí , stará barokní radnice, nová novorenesanční radnice, budova poštovního úřadu a další. Náchod je rodištěm českého spisovatele a exilového vydavatele Josefa Škvoreckého (nar. 1924), dramatika a satirika Vratislava Blažka (1925-1973). K městu se vztahují díla Aloise Jiráska "Skaláci", "Na dvoře vévodském", "U nás" atd. Ve městě je regionální muzeum a galerie výtvarného umění. Náchod je hraniční město s přímou vazbou na polskou Kudowu Zdrój a další příhraniční polská lázeňská města Dušniki Zdrój a Polanica Zdrój.

www.mestonachod.cz

nachod

 

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře