Pondělí 5.červen 2023

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Irish Dew

Napsat e-mail Tisk

Irish Dew  

Název:
Irish Dew
Datum konání:
22.09.2013 19.00 h
Místo konání:
Divadlo Dr. Josefa Čížka - Náchod
Kategorie:
Hudba

Popis

Irish Dew

Skupina IRISH DEW produkuje tradiční irskou i skotskou hudbu a původní skladby v „keltském" duchu a staví na styčných bodech naší, české keltské minulosti s původní irskou hudbou. Irish Dew patří již dlouhá léta ke špičce tohoto žánru v Čechách a ke stálici keltských festivalů, jako je např. kultovní Beltine. Současnou sestavu tvoří rodák z Newcastlu Sean Barry, dále Jiří Podzimek a Robert Fischmann. Frontmanem skupiny je Václav Veselý, muzikant, který byl například členem formací ETC či Framus Five a spolupracoval s Michalem Prokopem, Vladimírem Mertou, houslistou Janem Hrubým a řadou dalších známých umělců. Vrcholem jeho práce jsou ale především dva projekty – kultovní rocková kapela Dobrohošť a pak zejména právě Irish Dew se svým úspěšným albem „Závist" (podle keltského opida na Zbraslavi).

Vstupné 170 Kč SLEVA, předprodej od 3. 9. 2013

Místo konání

Místo:
Divadlo Dr. Josefa Čížka -
Ulice:
Masarykovo náměstí 74
Město:
Náchod

Popis

Divadlo Dr. Josefa Čížka nabízí několik sálů pro konání kulturních a společenských akcí, školení, rautů, výstav a přehlídek.

Historie divadla.

Webové stránky divadla.

divadlo


Zvětšit mapu

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře